reklam

VALİ AKTAŞ’TAN ZİYARET « Nevşehir Trend Haber

24 Eylül 2021 - 00:13

VALİ AKTAŞ’TAN ZİYARET

Son Güncelleme :

31 Aralık 2016 - 18:38

91 views
reklam
VALİ AKTAŞ’TAN ZİYARET
reklam

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ,AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ,Alay Komutanı Yusuf Ziyaddin,İl Emniyet müdürü Mehmet Artunay ile birlikte Nevşehir devlet hastanesinde hastaları ziyaret ettiler .Hastane girişinde Nevşehir Sağlık müdürü Dr. Rahim Ünlübay ,Hastane genel sekreteri Muhammet Çömçe ,Hastane yöneticisi yücel şah ,karşıladılar.Daha sonra acil serviste yatan hastaları ziyaret eden ve hastalarla sohbet eden Aktaş ve beraberindekiler hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulundular.

Daha sonra Avanos yolu üzerindeki kara yolları kavşağında uygulama yapan polislerin yeni yıllarını kutladı sıcak çorba ikramında bulundu uygulamada durdurulan bir otomobile Vali İlhami Aktaş tatlı ikramında bulundu .Otomobildeki bulunan kişinin tatlıcı olduğu öğrenince milletvekili Mustafa açıkgöz tatlıyı yedikten sonra tarifini al diyerek espride bulundu .Sonrasında Jandarma alay komutanlığına geçen Vali Aktaş ve beraberindekiler askerlerin yeni yılını kutladı bomba ve uyuşturucu aramasında kullanılan köpekleri Milletvekili Mustafa Açıkgöz sevdikten sonra askerlere tatlı çorba ikram edildi.

Daha sonra Nevşehir Kale Şehit İsmail Arslan karakolunu gezdi görevli polis memurlarıyla tokalaştı, yeni yıllını kutladı tatlı ikramında bulunuldu. Aksaray yolu üzerinde uygulama yapan polislerinde yeni yılını kutlayan Vali Aktaş ve beraberindekilerle birlikte benzin istasyonunda çalışanların yeni yılını kutladı daha sonra gazetecilerin yeni yılını kutlayarak ayrıldı .

 

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam