izmir escort

reklam

VALİ AKTAŞ, SİYASİ PARTİ İL BAŞKANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ « Nevşehir Trend Haber

6 Ağustos 2021 - 01:03

VALİ AKTAŞ, SİYASİ PARTİ İL BAŞKANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

Son Güncelleme :

23 Şubat 2017 - 8:48

79 views
reklam
VALİ AKTAŞ, SİYASİ PARTİ İL BAŞKANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ
reklam

Nevşehir Valisi İlhami AKTAŞ’ın başkanlığında siyasi parti il başkanlarının da katıldığı 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan halkoylaması ile ilgili toplantı yapıldı.


Valilik toplantı Salonu’nda, Halkoylamasının huzur ve güven içerisinde yapılabilmesi amacıyla düzenlenen toplantıya, Vali AKTAŞ’ın yanı sıra, ilgili kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri ve siyasi partilerin il başkanları katıldı.
Valilik olarak, halkoylaması öncesi ve sonrasında alınması gereken tedbirlerle ilgili olarak halkoylaması güvenliği için gerekli toplantıların yapıldığını ifade eden Vali AKTAŞ, bu kez de siyasi parti il başkanları ile halkoylaması öncesi değerlendirmelerde bulunmak üzere toplandıklarını ifade etti.
Vali AKTAŞ, toplantıda yaptığı konuşmada, halkoylamasının Nevşehir’de huzur içerisinde, karşılıklı saygı ve hoşgörü esasları çerçevesinde yapılması temennisinde bulunarak bu ortamın sağlanmasındaki katkılarından dolayı şimdiden siyasi partilerin il başkanlarına teşekkürlerini bildirdi.
Nevşehir’de teşkilatı bulunan siyasi parti temsilcilerinin görüşlerinin aynı ortamda alınması ve Yüksek Seçim Kurulu’nun kararlarının hatırlatılmasının Nevşehir’de güvenli ve huzurlu bir Halkoylaması ortamına katkı sağlayacağını kaydeden Vali AKTAŞ, ilgili kanunlar çerçevesinde tüm siyasi partilerin Valilik ile ilgili olan talep ve önerilerinin dikkate alınacağını dile getirdi.
Toplantıda, ilgili mevzuat ve yüksek seçim kurulu kararlarıyla belirlenen halkoylaması propaganda esaslarına ve yasaklarına uyulması ile ilgili konularda değerlendirilmelerde bulunuldu.
İl başkanları ise bu esas ve yasaklara uyulmasında gerekli hassasiyetin gösterilmesi konusunda özenli davranılması hususunda ortak kanaat taşıdıklarını ifade ettiler.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam