reklam

VALİ AKTAŞ, ŞEHİT AİLESİNİ ZİYARET ETTİ « Nevşehir Trend Haber

15 Ağustos 2022 - 10:16

VALİ AKTAŞ, ŞEHİT AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

Son Güncelleme :

30 Mart 2017 - 14:36

71 views
Avatar

reklam
VALİ AKTAŞ, ŞEHİT AİLESİNİ ZİYARET ETTİ
reklam
Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde, bölücü terör örgütüne yönelik operasyonlar sırasında geçtiğimiz yıl şehit olan polis memuru Emre FISTIKEKEN’nin ailesine ziyaret.
İlimiz Valisi İlhami AKTAŞ, beraberinde İl Sağlık Müdürü Dr.Rahim ÜNLÜBAY ve Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Hüseyin ŞENER şehit polis Emre FISTIKEKEN’nin ailesine ziyarette bulundu.
Sağlık Bakanlığı tarafından şehit ve gazi yakınlarına sunulan sağlık hizmetlerini iyileştirmek, kaliteli ve verimli sağlık hizmeti sunumunu sağlamak konusunda bilgiler verildi ve bu konuda beklentileri ve ihtiyaçları soruldu.
Ziyarette, Vali AKTAŞ, vatan toprakları üzerinde huzur ve güvenin temini için görevleri sırasında canlarını feda eden şehitlerin hiçbir zaman unutulmayacağını, Şehitlerin haklarının ödenmeyeceğini belirten Vali AKTAŞ, “Vatanını, milletini, bayrağını korumak için canlarını veren, peygamberlikten sonra gelen en yüce mertebelerden birine erişen şehitlerimizin bizlere bıraktığı en değerli emanetler aileleri. Şehitlerimizin emaneti olan sizlere sahip çıkmak bizim en önemli görevimizdir.” dedi.
Şehit ailesine tekrardan başsağlığı dileyen Vali AKTAŞ, Şehit ailesi ve yakınları ile bir süre sohbet ederek istek ve taleplerini dinledi.
Şehit ailesi ve yakınları da ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ettiler
reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam