izmir escort

Uyuşturucu Kullanımı Ve Kaçakçılığı İle Mücadele Günü Etkinlikleri « Nevşehir Trend Haber

19 Haziran 2021 - 03:58

Uyuşturucu Kullanımı Ve Kaçakçılığı İle Mücadele Günü Etkinlikleri

Son Güncelleme :

28 Haziran 2018 - 4:39

53 views
reklam
Uyuşturucu Kullanımı Ve Kaçakçılığı İle Mücadele Günü Etkinlikleri
reklam

26 Haziran Uluslararası Uyuşturucu Kullanımı Ve Kaçakçılığı İle Mücadele Günü Etkinlikleri.
Nevşehir Emniyet Müdürlüğümüz 26 Haziran Dünya Uyuşturucu Kullanımı ve Kaçakçılığı ile Mücadele Günü dolayısıyla Emniyet Müdürlüğü, Jandarma Komutanlığı, Sağlık Müdürlüğü ve Sivil Toplum Kuruluşları temsilcilerinin katılımı ile AVM’lerde vatandaşlarımızı bilgilendirmek amacı ile stantlar açıldı ve Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde STK’lar ve Mahalle Muhtarlarının katılımı ile Narko Rehber uyuşturucu maddelerle mücadele eğitimi verildi.
Emniyet Müdürümüz Mehmet ARTUNAY uyuşturucunun zararlarını, nasıl mücadele edildiğini ve halkın neler yapması gerektiğini anlattı ve müdürlüğümüzce bastırılan 3 farklı broşür vatandaşlarımıza dağıtıldı.
Etkinlikleri Emniyet müdürümüz Mehmet ARTUNAY, İl Jandarma Komutan Yardımcısı J. Albay Hüseyin ARSLAN, İl Sağlık Müdürü Dr. Rahim ÜNLÜBAY, Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Bşk. Seyit İNCE, İl Müftüsü Yakup ÖZTÜRK, Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin ALTINIŞIK ve Mahelle Muhtarları, Sivil Toplum kuruluşları, Vatandaşlarımız ve Emniyet Müdürlüğümüz ve Jandarma personeli katıldı.
Emniyet Müdürümüz Mehmet ARTUNAY yapmış olduğu açıklamada “2017 yılı içerisinde, Nevşehir’de yürütülen operasyonlar neticesinde son 10 yılın en yüksek uyuşturucu yakalama oranlarına ulaşılmıştır. Bu başarının elde edilmesi noktasında, başta Sayın Valimiz İlhami Aktaş’a ve uyuşturucu ile mücadelemizde bizlere destek veren tüm herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum. Göreve başladığım günden itibaren uyuşturucu ile mücadeledeki sloganımız haline gelen Bu Şehirde Uyuşturucuya Geçit Yok şiarı ile çağımızın vebası olan uyuşturucu sorunu ile her alanda mücadeleye devam edeceğimizi gururla belirtmek isterim. Son olarak; Uyuşturucu ile mücadele konusunda; toplumsal bilincin ve farkındalığın artırılması, mevcut sorunların belirlenmesi ve gelecekte atılması gereken adımların tespitinin büyük önem taşıdığı gerçeği, ilgili kurum ve kuruluşların iş birliği içerisinde hareket etmesinin etkin bir mücadele için gerekli olduğunu ortaya koyabilmek adına bugün Jandarma Komutanlığımız ve Sağlık Müdürlüğümüz ile ortak olarak hazırladığımız etkinliklerimizden tüm vatandaşlarımızın faydalanmalarını ümit ederek, uyuşturucusuz temiz bir toplum ve zihinleri uyuşturulmamış nesillerin yetişmesinde toplumun tüm fertlerinin üzerlerine düşen görevleri eksiksiz yerine getirebilmesini diliyorum…” dedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam