reklam

Ünver’den TÜGVA ’ ziyaret « Nevşehir Trend Haber

17 Ekim 2021 - 16:09

Ünver’den TÜGVA ’ ziyaret

reklam
Son Güncelleme :

26 Mart 2018 - 6:41

41 views
Ünver’den TÜGVA ’ ziyaret

 

 Nevşehir  Belediye Başkanı Hasan Ünver, Türkiye Gençlik Vakfı(TÜGVA) Nevşehir Şubesi’ni  ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Belediye Başkanı Ünver, gençlerimizin donanımlı bir şekilde yetişmesinin Türkiye’nin gerek bugünü ve gerekse de yarınları için büyük bir önem taşıdığına dikkat çekti.

Nevşehir  Belediye Başkanı Hasan Ünver’e TÜGVA Nevşehir İl Temsilcisi Hüsamettin Ellialtı vakııf çalışmalarına yönelik olarak  bilgi verdi.

 ÜLKEMİZİN GELECEĞİ GENÇLERE EMANET

Ziyarette konuşan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver gençlere yönelik Nevşehir Belediyesi olarak  2004 yılından bugüne kadar önemli hizmetlerin yapıldığını belirtti.

Gençlerin çağın gerektirdiği bilgilerle donatılı olarak geleceği kucaklayan bir yapı içerisinde ülkemizin emanetine hazır olduklarına inandığını ifade eden Ünver, vatan millet sevdası ile memleket meseleleri için dertlenen, çalışan ve kendini geliştirmeye çalışan gençlerin varlığının gurur verici olduğunu dile getirdi.

GENÇLER DAVAYA SAHİP ÇIKACAK

Ünver şöyle konuştu: “ Ülkemizin geleceğiyle ile dertlenen gençleri görünce gururlanıyorum diyen Belediye Başkanı Hasan Ünver: “Halkımızın teveccühü ile bizler bu görevi üstlendik. Sırası geldiğinde her birimiz bayrağı bu genç arkadaşlarımızdan birine devredeceğiz. Bu nedenle gerçekleştirilen yatırımlar ve çalışmalar oldukça önemlidir. Dijital dünyanın esiri olmuş bir gençlik yetiştiğini düşünüp üzülürken, 15 Temmuz’da atalarının geçmişte ortaya koyduğu dik başlı duruşu onları en ön saflarda görünce gururlandık.Gençlerimiz dernekler, vakıflar aracılığı ile güç ve işbirliği yaparak yeni neslin geçmişine, geleceğine, kültürüne, değerlerine sahip çıkan gençler olarak yetişmesi için fedakarca, gönlüyle ve ruhuyla davaya hizmet ediyorlar. Allah yollarını açık etsin ve yardımcıları olsun, çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum. Nevşehir Belediyesi olarak her zaman gençlerimizin yanındayız.” dedi.

TÜGEV Nevşehir temsilcisi Hüsamettin Ellialtı’da vakıf yönetimi ve üyeleri olarak her zaman bu ülkenin geleceğinde söz sahibi kişiler olarak ellerinden gelen gayreti göstereceklerini belirterek,Belediye Başkanı Hasan Ünver’in ziyaretinin kendilerine güç kattığını ifade etti.

 

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam