reklam

Ülkücülerden, Ahmet amcalarına ahde vefa « Nevşehir Trend Haber

17 Ekim 2021 - 03:18

Ülkücülerden, Ahmet amcalarına ahde vefa

Son Güncelleme :

14 Şubat 2018 - 10:46

41 views
reklam
Ülkücülerden, Ahmet amcalarına ahde vefa
reklam

Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlıklarına uzun yıllar hizmet etmiş ve büyük faydaları dokunmuş Ahmet Özatalay için bugün Kur’an-ı Kerim okutulacak.

Milliyetçi çizgisinden ayrılmadan hayatı boyunca boynunu dik tutan ve geçtiğimiz yıl bugün hayata gözlerini yuman Ahmet Özatalay için Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlığı üzerlerine düşeni yerine getiriyor.

Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlığı binasında 14 Şubat 2018 Çarşamba günü (bugün) saat 18:30’da Ahmet Özatalay’ın ölüm yıldönümü dolayısıyla Kur’an-ı Kerim okunacak. Gerçekleştirilecek programa Milliyetçi ve ülkücü camianın yanı sıra vatandaşlardan da yoğun katılım olması bekleniyor.

Tüm gönüldaşları ve Ahmet Özatalay’ın sevenlerini Ülkü Ocaklarında ki programa davet eden Ocak Başkanı Ali Türker, “Bugün camiamızın emektarlarından Ahmet Özatalay’ın ölüm yıl dönümüdür. Nam-ı diğer Kayserili Ahmet ağabeyimiz hayatı boyunca Ülkücü Hareketin emrinde yaşamıştır. Çizgisini hiç bozmadan, Milliyetçi Ülkücü Hareket nerede ihtiyaç duyarsa orada bulunmuştur. Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlığı olarak biz de bugün saat 18.30’da Ahmet Özatalay için il ocak binamızda Kur’an-ı Kerim okuyup ruhuna armağan edeceğiz. Tüm gönüldaşlarımız ve sevenlerini bekleriz.” dedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam