reklam

Ülkü Ocağı’nın kampanyasına sanatçılardan destek « Nevşehir Trend Haber

17 Ekim 2021 - 16:04

Ülkü Ocağı’nın kampanyasına sanatçılardan destek

Son Güncelleme :

15 Mayıs 2018 - 10:09

56 views
reklam
Ülkü Ocağı’nın kampanyasına sanatçılardan destek
reklam

Ülkü Ocakları Nevşehir İl başkanlığı tarafından “Bir Tuğla da sen koy” sloganı ile düzenlenen mülk edinme kampanyasına destek çığ gibi büyüyor.

Yaşlısından gencine Nevşehir’de Ülkü Ocakları’nda yetişen gençlerin iyi şartlarda eğitim görmesi amacıyla Ocak Başkanı Ali Türker öncülüğünde başlatılan mülk edinme kampanyası devam ediyor. Bu anlamlı kampanya her kesimden destek görüyor. Özellikle sanatçılar tarafından da desteklenen bu kampanyaya bir takım çağrılar da yapılıyor.

Yıldırım Yıldızdoğan, Ozan Manas, Ahmet Şafak ve Alperen Kekilli gibi sevilen pek çok sanatçı bu kampanyaya destek verdiklerini açıklayarak, vatandaşları da bir tuğla koymaya davet ettiler.

Bu sanatçıların video şeklinde ki destek çağrıları şu günlerde sosyal medyada izlenme ve paylaşım rekorları kırıyor.

Başkan Türker teşekkür etti

Ses sanatçıları Yıldırım Yıldızdoğan, Ozan Manas, Ahmet Şafak ve Alperen Kekilli’nin Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlığına verdiği desteklerden dolayı teşekkürlerini dile getiren Ocak Başkanı Ali Türker, “Eğitim faaliyetlerimiz başta olmak üzere daha kapsamlı ve verimli hizmet edebilmek Türk gençliğinin bir mefkûre kazanmasını sağlamak gayesi ile bir mülk edinmek üzere kampanya başlatmış bulunmaktayız. Bu kampanyaya dünyanın her yerindeki gönüldaşlarımızı ve tüm hemşehrilerimizi davet ediyoruz. Destek Ol Otağımıza Sahip Olalım Ocağımıza Bir Tuğlada Sen Koy Binamıza diyoruz.”

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam