izmir escort

reklam

Uğur’dan Rektör Bağlı’ya Hayırlı Olsun Ziyareti « Nevşehir Trend Haber

1 Ağustos 2021 - 06:09

Uğur’dan Rektör Bağlı’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Son Güncelleme :

20 Mart 2017 - 9:16

53 views
reklam
Uğur’dan Rektör Bağlı’ya Hayırlı Olsun Ziyareti
reklam

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı ve beraberindeki sendika heyeti, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı’ya hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Kısa bir süre önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Mazhar Bağlı’yı ziyaret eden Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, yönetim kurulu üyeleri ve üniversite temsilcisi Zeki Muharremoğlu, Rektör Bağlı’ya çalışmalarında başarılar diledi.

Türk Eğitim-Sen’in Nevşehir’de gerçekleştirdiği çalışmalar, düzenlediği geleneksel etkinlikler ve geçmişten günümüze kadar üniversiteye olan katkıları hakkında Sayın Rektör Mazhar Bağlı’ya bilgiler aktaran Uğur, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’nde huzurun tesis edilmesiyle birlikte gerçekleşecek tüm pozitif çalışmalara sendika olarak tam destek olacaklarını belirtti.

Nazik ziyaretlerinden ötürü Mustafa Uğur ve beraberindeki heyete teşekkür eden Sayın Rektör Mazhar Bağlı, Nevşehir’de güzel çalışmalara imza atmak için çalışacaklarını, pozitif bir üniversite anlayışıyla hizmet edeceklerini, halk ve sivil toplum kuruluşlarıyla diyalog halinde olacaklarını vurgulayarak heyetle bir süre karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam