reklam

TÜRSAB Heyetinden Vali Aktaş’a ziyaret « Nevşehir Trend Haber

17 Ekim 2021 - 16:16

TÜRSAB Heyetinden Vali Aktaş’a ziyaret

Son Güncelleme :

28 Mayıs 2018 - 13:27

49 views
reklam
TÜRSAB Heyetinden Vali Aktaş’a ziyaret
reklam

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya, Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ı makamında ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette; TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Eroğlu, Kapadokya Bölgesel Yürütme Kurulu (BYK) Başkanı Coşkun Kırtıl ve TÜRSAB Medya İletişim Grup Başkanı Mesut Kanat da hazır bulundular.

Vali Aktaş, TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya’yı Nevşehir’de misafir etmekten memnuniyet duyduklarını ifade etti.

TÜRSAB heyeti ile Kapadokya turizmi hakkında bir süre sohbet eden Vali Aktaş, Nevşehir ekonomisinde turizm sektörünün önemli bir kaynak olduğunu belirterek, turizmin geliştirilmesi konusunda sektör temsilcileri ile işbirliği içerisinde çalışmalar yürütüleceğini ifade etti.

Konuşmaların ardından TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Bağlıkaya, Vali Aktaş’a, Topkapı Sarayı’ndaki duvar süslemelerinden esinlenerek yapılan Vazo hediye ederken, Vali Aktaş ise Başkan Bağlıkaya’ya Kapadokya yöresine ait el sanatlarından çini işlemeli Gagalı Hitit takdiminde bulundu.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam