izmir escort

TÜRK BÜRO-SENDEN  ÇARPICI AÇIKLAMALAR « Nevşehir Trend Haber

21 Haziran 2021 - 06:49

TÜRK BÜRO-SENDEN  ÇARPICI AÇIKLAMALAR

Son Güncelleme :

19 Kasım 2020 - 10:42

239 views
reklam
TÜRK BÜRO-SENDEN  ÇARPICI AÇIKLAMALAR
reklam

NEVŞEHİR(TREND HABER)-Türk Büro-Sen Nevşehir İl Başkanı Mehmet Burunkaya, vergi alacaklarının yapılandırılması konusuna değinerek Devlet işleri için taşın altına gövdesini koyan personele kolaylıklar diledi.

Türk Büro-Sen Nevşehir İl yönetimindeki kişilerin Nevşehir Defterdarlığındaki, SGK İl ve ilçe Müdürlüğündeki üyelerin emrinde olduklarını ifade eden Başkan Mehmet Burunkaya, “Bazı alacakların yeniden yapılandırılması ile alakalı Kanun 17 Kasım 2020 tarihli ve 31307 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

İlgili kanunla; Vergi ve SGK borçlarını ödemekte zorlanan Vergi Mükelleflerine ödeme kolaylığı sağlanarak Devletin alacaklarını  tahsil etmek hedeflenmektedir.

Lakin kanunun uygulanmaya başlamasıyla birlikte Hazine ve Maliye Bakanlığının taşra birimlerimde ve SGK İl müdürlüklerinde oluşacak yoğunluklar; hiç şüphesiz ki bu bulaşıcı ölümcül  Çin Virüsü döneminde ciddi sorunlara neden olacaktır. Olası sorunların çözümü, iş barışının sağlanması ve Devletin işini hızlandırabilme adına şahsım ve Türk Büro-Sen Nevşehir İl yönetimindeki arkadaşlarım ilimiz Defterdarlığındaki, SGK İl ve ilçe Müdürlüğündeki üyelerimizin emrindeyiz.

Türk Büro-Sen üyesi olan arkadaşlarımızın ‘Devleti Yaşat ki Millet Yaşasın’ düsturu ile çalışıp Devletin işleri için elini değil gövdesini taşın altına koyacağından hiç şüphem olmamakla birlikte, hem ilgili kurumlardaki idarecilerin hem de Nevşehir ili Karar alıcılarının bu dönemde SGK ve Defterdarlıktaki personele anlayış ile yaklaşacağını ümit ederek tüm üyelerimize Kolaylıklar dilerim. Allah yardımcınız olsun.” dedi.

 

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam