reklam

Teröristleri ellerimizdeki beyaz bastonlarla kovalayacağız « Nevşehir Trend Haber

15 Ağustos 2022 - 09:59

Teröristleri ellerimizdeki beyaz bastonlarla kovalayacağız

Son Güncelleme :

13 Aralık 2016 - 10:33

134 views
Avatar

reklam
Teröristleri ellerimizdeki beyaz bastonlarla kovalayacağız
reklam

 Nevşehir Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, Yönetim Kurulu üyeleri ve dernek mensupları Nevşehir Şehitliğinde, yağmur altında Şehitlerimize dua ettiler.

Nevşehir Şehitliğine giden Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu ve beraberindeki dernek üyeleri İstanbul Beşiktaş’ta meydana gelen terör saldırısı başta olmak üzere törer saldırılarında hayatlarını kaybeden tüm şehitlerimize rahmet, yaralılara acil şifalar dileyerek dua ettiler.

Nevşehir Belediyesinin geçtiğimiz günlerde yaptırdığı 15 Temmuz Şehitleri anıtı önünde tüm Şehitlerimize dua eden Nevşehir Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Yönetimi ve üyeleri toplumun terör olayları karşısında daha büyük hassasiyet göstermesi temennisinde de bulundular.

Dernek Başkanı Erol Mutlu, “Ateş düştüğü yeri yakıyor. Ancak biz Türk Milleti olarak şehitlerimizin, ailelerinin, yaralılarımızın her zaman yanlarında olmaya onlara dualarımızla destek olmaya devam edeceğiz. Ülkemizde meydana gelen terör olaylarını bir kez daha lanetliyoruz. Bu şer odaklarına bu millet boyun eğmeyecek. Bizler görme engelliler olarak bu ülkenin başına musallat olan tüm terör odaklarını Allah’ın da izniyle beyaz bastonlarımızla kovalayacağız” açıklamalarında bulundu.

Dernek Başkan Yardımcısı Hafız Mahmut Sami Kemikkıran’ın dualarıyla katıldığı ziyarette dernek üyeleri Kemikkıran’ın,  “Allah’ım bu milleti bu terör belasından koru, teröristleri kahrı perişan eyle” sözlerine hep birlikte amin diyerek katıldılar.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam