izmir escort

reklam

TEOG değerlendirmesi yapıldı « Nevşehir Trend Haber

25 Temmuz 2021 - 12:22

TEOG değerlendirmesi yapıldı

Son Güncelleme :

10 Şubat 2017 - 11:28

67 views
reklam
TEOG değerlendirmesi yapıldı
reklam

Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, eğitimde kalitenin artırılması için İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir başkanlığında, Şube Müdürü Ramazan Bıyıklıoğlu’nun ve ortaokul müdürlerinin katılımı ile merkezi sistem sınav (TEOG) ortalamaları ile ilgili değerlendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıda Merkezi Sistem Ortak Sınavları( TEOG) sonuçlarına göre düzenlenen veriler okul müdürleri ile paylaşıldı ve verilerin değerlendirilmesi yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Demir, 8. sınıf öğrencilerimizin sınava hazırlık sürecinde genel başarı düzeylerini ölçmek, sınav kaygılarını gidermek, soru çözme pratiği geliştirmek amacıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından il genelinde merkezi sistem sınavlarına hazırlık sınavı yapıldı. Böylece öğrencilerimizin ellerinden tutarak onları hedeflerine ulaştırmaya çalışmaktayız. Hep birlikte özverili bir şekilde çalışarak, öğrencilerimizin merkezi sistem sınavlarında en iyi puanları alacak şekilde disiplinli ve özverili çalışmaların yapılarak Nevşehir’de eğitimin kalitesinin artırılacağına inanıyoruz” dedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam