reklam

Taze balığı duyan pazaryerine koştu « Nevşehir Trend Haber

16 Eylül 2021 - 13:46

Taze balığı duyan pazaryerine koştu

Son Güncelleme :

24 Ekim 2017 - 10:54

36 views
reklam
Taze balığı duyan pazaryerine koştu
reklam

Taze balığı duyan pazaryerine koştu

 Havaların soğumaya başlaması ve balık sezonunun başlamasıyla birlikte Nevşehir’de de vatandaş tezgah tezgah taze ve bütçesine uygun balık arayışına başladı.

Nevşehir pazaryerinde iki gün süreyle hizmet veren adeta balık izdihamı yaşandı. Vatandaş en taze, uygun fiyata meyve ve sebzesini bulabildiği pazaryerine bu kez taze balık için akın etti.

Halikarnas Balıkçılık bol çeşidi ve taze balığıyla Nevşehirli vatandaşlara iki gün süreyle tonlarca balık satışında bulundu.

Kış sezonunun başlaması ve balık sezonunun da açılmasıyla birlikte her hafta Pazar ve Pazartesi günleri pazaryerinde Nevşehir halkına hizmet etmeyi sürdüreceklerini söyleyen İşletme sahibi Fikret Çavdar, “Yeni balık sezonuyla birlikte her zaman olduğu gibi Nevşehir pazaryerinde halkımıza en kaliteli, taze ve uygun fiyata balığı sunmaya gayret ediyoruz. İlk haftada halkımızın gösterdiği ilgiden son derece memnun kaldık. Nevşehir pazaryerimizde bu hizmetin verilmesine katkı sağlayan Pazarcılar Odası başkanımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam