izmir escort

reklam

SONGÜL AKTAŞ HANIMEFENDİ “KADININ EMEĞİ VE EL SANATLARI SERGİSİ” AÇILIŞINA KATILDI « Nevşehir Trend Haber

6 Ağustos 2021 - 00:19

SONGÜL AKTAŞ HANIMEFENDİ “KADININ EMEĞİ VE EL SANATLARI SERGİSİ” AÇILIŞINA KATILDI

Son Güncelleme :

09 Mart 2017 - 13:54

43 views
reklam
SONGÜL AKTAŞ HANIMEFENDİ “KADININ EMEĞİ VE EL SANATLARI SERGİSİ” AÇILIŞINA KATILDI
reklam

8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebeti ile Nevşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Kadın Konukevi Müdürlüğü tarafından Kapadokya Forum Alışveriş Merkezinde düzenlenen “Kadının Emeği ve El Sanatları Sergisi” açılışı Vali İlhami AKTAŞ’ın eşleri Songül AKTAŞ Hanımefendi tarafından yapıldı.

Sergi açılışına; Şehit yakınları, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı hizmet modellerinden yararlanan kadınlar, kadın alanında faaliyet göstermekte olan sivil toplum kuruluşları yetkilileri ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü kadın çalışanları katılım sağladı.
Sergiyi gezen Hanımefendi Songül AKTAŞ, el emeği göz nuru el sanatları ürünleri çok beğendiğini ifade ederek, serginin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkürlerini bildirdi.
Ayrıca serginin açılışına katılan huzurevi ve bakım evi misafirleriyle de yakından ilgilenen Songül AKTAŞ Hanımefendi orada bulunan huzurevi ve bakım evi konuklarına da en kısa zamanda ziyaret edeceklerini söyledi, onlarla mutluluklarını ifade ettiler.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam