reklam

SAYIN YÖNETİCİLER KORONAVİRÜS İLE DEĞİL HALK İLE HEMHAL OLUN « Nevşehir Trend Haber

16 Eylül 2021 - 14:03

SAYIN YÖNETİCİLER KORONAVİRÜS İLE DEĞİL HALK İLE HEMHAL OLUN

Son Güncelleme :

17 Temmuz 2021 - 10:08

169 views
reklam
SAYIN YÖNETİCİLER KORONAVİRÜS İLE DEĞİL HALK İLE HEMHAL OLUN
reklam

NEVŞEHİR(TRENDHABER)- Şu an yaşadığımız 21. yüzyılın öldürücü Koronavirüs salgını her gün dünya genelinde binlerce insanı hayattan koparmayı sürdürüyor.Bu illetlerin illeti salgına karşı bilim çevrelerin ortaya koyduğu en temelde aşı uygulamaları hızıyla devam ederken temizlik, sosyal mesafe ve maske gibi temel zorunlulukların ortaya konulması gibi,yıllar öncesinde pek de alışık olmadığımız ama hayatta kalma adına yapmamız gereken uygulamaların da etkin bir şekilde yürütülmesi gerektiğini ,Bakkal Hacı Yusuf amcam değil, bu yönde ahir ömürlerini araştırmalarla geçiren bilim insanları sürekli kez dile getiriyorlar.

Bu ülkenin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Sağlık Bakanı Prof. Dr. Fahrettin Koca, salgının başladığı günden şu ana kadar sürekli kez ifade ediyor, talimatlar kararnameler yayımlıyor.

Tüm bu ikazlara,uyarılara karşın özellikle son 1 ay içerisinde Nevşehir’imin muhterem yöneticileri, ve pek bi saygıdeğer, pek bi önemli ve gecesini gündüzünü bu şehrin her bir alanda ileri gitmesi,büyümesi,kalkınması ve gelişmesi adına onlarca,yüzlerce ,binlerce hizmeti yerine getirmek ve dünya Lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın davasının gönül erleri olduklarını ima ve ifade eden muhteremler muhteremi milletvekilleri , özellikle maske konusundaki uygulamayı genel anlamda tarihin tozlu raflarına kaldırmış durumdalar.

Yapılan bir dizi etkinliklerde ve halk ile HEMHAL olma buluşmalarında,  bu şehrin yöneticilerinin ve milletvekillerinin Koronavirüs salgınına karşı en etkin çözümlerden biri olan  Maskeli olma gerektiği  HALİ’ni,  salgın ile mücadelede HAL kapsamından çıkardıklarını,  kendi sosyal medya hesaplarından yaptıkları fotoğraf paylaşımları ile  ortaya koyduklarını gözlüyoruz bir süreden beri.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘halk ile daha sık HEMHAL olma TALİMATI’ kapsamında halkla bir ve beraber olma gerekliliğini ana gerekçe olarak kullanıp maskelerinizi takın ve  ve sosyal mesafe aralığını lütfen ve ama çok lütfen korumak suretiyle saygıdeğer halkımız ile bir ve beraber olur.

Nice canları hayattan kopartan Koronavirüs salgın  tehlikesini ve tehdidinin halen  ülkemiz genelinde geçmediğini ne olur ama ne olur anlayın ve algılayın artık.

Sosyal medya hesaplarınızda fotoğraf kullanırken Koronavirüs ile HEMHAL olmayın, sosyal mesafe ve maske kurallarına uymak suretiyle halk ile  HEMHAL olursanız,  hem bulunduğumuz HAL’i çok ama çok iyi topluma algılatmış olursunuz,  hem de daha sağlıklı günler HALİ’ni tüm toplum genelinde daha HALİ vaktinde geçerli hale getirirsiniz.

Bizden uyarması, gerisi size kalmış.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam