reklam

SADED BAŞKANI ANDI, BELEDİYE BAŞKANI ÜNVER’İ ZİYARET ETTİ « Nevşehir Trend Haber

25 Eylül 2021 - 00:47

SADED BAŞKANI ANDI, BELEDİYE BAŞKANI ÜNVER’İ ZİYARET ETTİ

Son Güncelleme :

07 Şubat 2017 - 6:26

89 views
reklam
SADED BAŞKANI ANDI, BELEDİYE BAŞKANI ÜNVER’İ ZİYARET ETTİ
reklam

 

Sanat Düşünce Eğitim Derneği (SADED) Yönetim Kurulu Başkanı, Araştırmacı-Yazar Tahir Fatih Andı, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.
Nevşehir’de Nevşehir İl Müftülüğü bünyesinde görev yapan personele konferans vermek için Nevşehir’de bulunan Sanat Düşünce Eğitim Derneği (SADED) Yönetim Kurulu Başkanı, Araştırmacı-Yazar Tahir Fatih Andı,  SADED’in çalışmalarına ilişkin çeşitli bilgiler aktardı.
Yahyalı ilçe Belediye Başkanı Esat Öztürk’ün yanı sıra Nevşehir İl Müftüsü Yakup Öztürk’ün de hazır bulunduğu ziyaret de konuşan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirdi ve misafirlere teşekkür etti.
Daha sonra Sanat Düşünce Eğitim Derneği (SADED) Yönetim Kurulu Başkanı, Araştırmacı-Yazar Tahir Fatih Andı ziyaretin anısına, yazdığı çeşitli eserleri Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e imzaladı.Belediye Başkanı Ünver’de geçtiğimiz günlerde yayımladığı ‘Damat İbrahim Paşa ve Nevşehir’ isimli kitabını imzalayıp, SADED Başkanı Andı’ ya takdim etti.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam