izmir escort

reklam

SABAH NAMAZI GENÇLİK BULUŞMASI FİNALİ KURŞUNLU CAMİİNDE « Nevşehir Trend Haber

25 Temmuz 2021 - 12:37

SABAH NAMAZI GENÇLİK BULUŞMASI FİNALİ KURŞUNLU CAMİİNDE

Son Güncelleme :

13 Mart 2017 - 6:13

77 views
reklam
SABAH NAMAZI GENÇLİK BULUŞMASI FİNALİ KURŞUNLU CAMİİNDE
reklam

Nevşehir İl Müftülüğü “Sabah Namazı Gençlik Buluşması” programı kapsamında, 12 Mart 2017 Pazar sabah namazında Kurşunlu Camii’nde gerçekleştirilen gençlik buluşması programına, Nevşehirliler yoğun ilgi gösterdiler.

Pazar günü sabah ezanıyla başlayan programa Nevşehir AK Parti Milletvekili Mustafa Açıkgöz, İl Müftüsü Yakup Öztürk, Müftü Yardımcısı Nazım Haksever, Emekli İmam Hatipler Cemil Usta ve Mehmet Yazgı, İş Adamları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Sabah ezanından sonra başlayan programda din görevlilerin okuduğu kısa sureler ve aşırlardan sonra İl Müftüsü Yakup Öztürk; “Sabahın bu seher vaktinde gençlerimiz ve siz cemaatimiz sıcak yatağınızı terk ederek, Allah’ın evi olan bu tarihi camimizi yine doldurdunuz. Allah’ın huzurunda sabah namazını kılıp, el açıp dua edeceksiniz. Rabbim dualarınızı kabul etsin” dedi ve akabinde de okunan Hatm-i Şerifin ve salâvatların duasını yaptı.

Sabah namazını ise Emekli İmam Hatip Cemil Usta kıldırdı.

Namazın kılınması ve yapılan duaların ardından cami çıkışında, hayırseverlerin hazırladığı çorba, Milletvekili Mustafa Açıkgöz tarafından ikram edildi.

Program sabah ikramlarının arkasından sona erdi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam