reklam

Rus Sosyal medya fenomenleri Başkan Karaaslan’ı ziyaret etti. « Nevşehir Trend Haber

24 Eylül 2021 - 06:51

Rus Sosyal medya fenomenleri Başkan Karaaslan’ı ziyaret etti.

Son Güncelleme :

20 Ekim 2017 - 14:01

43 views
reklam
Rus Sosyal medya fenomenleri Başkan Karaaslan’ı ziyaret etti.
reklam

Rus Sosyal medya fenomenleri Başkan Karaaslan’ı ziyaret etti.

Rusya’nın Moskova kentinde yaşayan ve Kapadokya Bölgesi’ni gezmeye ve keşfetmeye gelen ünlü bloggerlar Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan’ı ziyaret ettiler.

Yaklaşık olarak 5 milyon takipçiye ulaşan sosyal medya bloggerları, öğle yemeklerini Uçhisar Kadıneli Restaurant’ta Başkan Karaaslan’ın ev sahipliğinde yediler ve bölge gezisi sonrasında Başkan Karaaslan’a izlenimlerini anlattılar. Kapadokya’ya ve Uçhisar’a hayran kaldıklarını, bundan sonraki süreçte sık sık bölgeyi ziyaret edeceklerini ve balon turlarının bölge adına büyüleyici bir aktivite olduğunu ifade ettiler. Angela Nikolau, Maziiq-Ivan Gamaun, Karina Nigay, Gleb Zastrozhia, Marina Stakkurlova, Sergey Zhdonov, Artiom Khokkolikov, Karina Kasparyants, Yury Gagarin ve Osk Markavyan’dan oluşan blogger grubu, Başkan Karaaslan’a misafirperverliği için teşekkür etti.

Başkan Karaaslan Rusya’dan gelen heyete Uçhisar ve Kapadokya hakkında bilgiler verdi. Karaaslan “Kapadokya Bölgesi’nin dünyada eşi benzeri yoktur. Her yıl 2 milyonu aşkın turistin ziyaret ettiği bölgemizde Uçhisar Kalesi’ni hemen hemen her turist ziyaret ediyor. Uçhisar Kalesi şu an itibarıyle dünyanın en yüksek peribacası konumundadır. Sizlerin ülkenize döndüğünüzde Kapadokya Bölgemizi en iyi şekilde tanıtacağına inancım tamdır.” diye konuştu.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam