izmir escort

reklam

Rektörden İl Emniyet Müdürü Altunay’a Destek ve Taziye Ziyareti « Nevşehir Trend Haber

29 Temmuz 2021 - 00:29

Rektörden İl Emniyet Müdürü Altunay’a Destek ve Taziye Ziyareti

Son Güncelleme :

14 Aralık 2016 - 7:37

102 views
reklam
Rektörden İl Emniyet Müdürü Altunay’a Destek ve Taziye Ziyareti
reklam

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, Senato Üyeleri ile birlikte Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet Altunay’a destek ve taziye ziyaretinde bulundu.

Prof. Dr. Filiz Kılıç beraberinde Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Davut Kılıç ve Prof. Dr. Mehmet Köçer, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Dursun Erdem, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlyas Gökhan , Ürgüp Sebahat ve Erol Toksöz Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Tuncay Bülbül ile birlikte Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet Altunay’ı makamında ziyaret etti.

İstanbul Beşiktaş Vodafone Arena Stadı yakınında bölücü terör örgütü PKK tarafından polis ve vatandaşlarımızın şehit olduğu saldırıyı şiddetle kınayarak İl Emniyet Müdürü Altunay’a taziyede bulunan Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç ve beraberindeki heyet, saldırıda yaralılara acil şifalar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Emniyet Müdürü Mehmet Altunay ise, tüm emniyet teşkilatı adına Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç ve beraberindeki heyete üzüntülerini paylaşarak vermiş oldukları desteklerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam