Rektör Bağlıdan İçişleri Bakanı Soylu ’ya ziyaret « Nevşehir Trend Haber

27 Ekim 2021 - 03:44
reklam

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu ziyaret etti.

NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı’yı makamında kabul eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Bağlı’ya teşekkür etti.

Rektör  Bağlı ziyaretlerinde üniversitenin, şehrin ve ülkenin gelişimine katma değer katacak çalışmalar ve projeler hakkında Bakan Soylu’ya bilgi verdi.  Bağlı ayrıca, güvenlik güçlerinin devletin ve milletin huzur ve güvenliği için gerek yurt içinde gerekse yurt dışında ortaya koymuş başarılı ve kararlı çalışmalarından dolayı İçişleri Bakanlığı nezdinde herkese teşekkür etti.

Bakan Soylu ile bir süre görüşen Bağlı, ziyaretlerinin sonunda günün anısına kendilerine plaket takdiminde bulundu. 

06 Nisan 2018 - 7:25

63 views

Rektör Bağlıdan İçişleri Bakanı Soylu ’ya ziyaret

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu ziyaret etti. NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı’yı makamında kabul eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Bağlı’ya teşekkür etti. Rektör  Bağlı ziyaretlerinde üniversitenin, şehrin ve ülkenin gelişimine katma değer katacak çalışmalar ve projeler hakkında Bakan Soylu’ya […]

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam