reklam

PTT. 177. Yılı Törenle Kutladı. « Nevşehir Trend Haber

24 Eylül 2021 - 07:01

PTT. 177. Yılı Törenle Kutladı.

Son Güncelleme :

23 Ekim 2017 - 7:25

42 views
reklam
PTT. 177. Yılı Törenle Kutladı.
reklam

PTT. 177. Yılı Törenle Kutladı.

Nevşehir’deki törende Atatürk anıtına çelenk kondu.
Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından PTT çalışanları günü kutladı.
PTT genel müdürü Kenan Bozgeyik yazılı açıklamasında şunları söyledi.

İçinde bulunduğumuz dönemde PTT Anonim Şirketimiz hızlı bir değişim ve dönüşüm sürecinden geçiyor. Hep birlikte tarihi günler yaşıyoruz. 40 bin kişilik büyük PTT ailesi olarak çevresinde vizyon ve stratejilerimizi çağın gereklilikleri doğrultusunda güncelleniyor, inovasyon ve Ar-Ge yatırımlarına önem veriyor, ürün ve hizmetlerimizi çeşitlendiriyoruz.
Vatandaşımızın hayatını kolaylaştırmayı ön planda tutarak yaptığımız atılımlar sayesinde PTT Anonim Şirketimiz süratle büyüyor ve yenileniyor.

Şirket olarak ulusal başarılarımızla yetinmiyor, uluslararası alandaki etkinliğimizde her geçen gün artırıyoruz. 2020 yılına kadar yürüteceğimiz Dünlü Posta Birliği İdari Başkanlığı, küresel posta sektöründeki güçlü konumuzun somut bir göstergesidir. Şirketimizin her alanda yükselen grafiği birbiri ardına gelen uluslararası ödüllerle taçlanıyor. Tüm bu başarılarımızı PTT ailemizin her bir ferdinin özverili çalışmaları sayesinde elde ediyoruz. Bu vesileyle bugüne kadar Şirketimize emek vermiş tüm kardeşlerimize teşekkürlerimi sunuyor; vefat etmiş olanlara Cenab-ı Allah’tan rahmet, hayattakilere hayırlı uzun ömürler diliyorum.

Ayrıca şirketimizin çalışmalarına verdikleri destek ve sağladıkları katkılar dolayısıyla devlet büküklerimize şükranlarımı arz ediyorum.

Ülkemizin köklü çıkarı PTT Anonim Şirketimizin 177’nci kuruluş yıl dönümünü kutluyor, el birliği ve gönül birliği içinde daha nice başarılara imza atacağımıza yürekten inanıyorum.

Sevgi ve saygılarımla.

Kenan BOZGEYİK
PTT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür
Dünya Posta Birliği İdari Konsey Başkanı
 

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam