izmir escort

reklam

Polisi gören İranlı  uyuşturucu satıcıları üzerindeki poşeti yere attı.1 kişi tutuklandı « Nevşehir Trend Haber

25 Temmuz 2021 - 12:57

Polisi gören İranlı  uyuşturucu satıcıları üzerindeki poşeti yere attı.1 kişi tutuklandı

Son Güncelleme :

11 Temmuz 2018 - 7:05

48 views
reklam
Polisi gören İranlı  uyuşturucu satıcıları üzerindeki poşeti yere attı.1 kişi tutuklandı
reklam

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce Uyuşturucu Ticareti Yapan şahıslara yönelik yapılan çalışmada;09.07.2018 tarihinde Karasoku Mahallesi Mutlu Sokak üzerinde daha önceden haklarında Uyuşturucu Madde Bulundurmak ve Kullanmak suçundan yasal işlem yapılan İran uyruklu  A.A ve K.F. isimli şahısların ekiplerii gördüklerinde şahsın yere atmış olduğu poşet incelendiğinde 68 gr. Eroin ele geçirildi. Cumhuriyet Savcısının bilgisi dâhilinde şahıslar üzerinde yapılan aramada  5.145 TL ele geçirilerek gözaltına alındı.

Haklarında “Uyuşturucu Veya Uyarıcı Madde İmalatı ve Ticareti” suçlarından işlem yapılarak A.A. isimli şahıs ifadesine müteakip,  K.F. ise sevk edilmiş olduğu Mahkemece Adli Kontrol Şartı ile serbest bırakılmışlardır.

Afgan uyruklu  K.M.O. ve H.H. isimli şahısların Üzerlerinde yapılan aramada 40,07 gr. Metanfetamin ele geçirilmiş  haklarında “Uyuşturucu Veya Uyarıcı Madde İmalatı Ve Ticareti” suçlarından işlem yapılarak sevk edilmiş oldukları Mahkemece K.M.O. tutuklanarak E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi, HH. İse ifadesine müteakip Adli Kontrol Şartı ile serbest bırakılmıştır.

 

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam