reklam

Peribacası Sürdürülebilir Kalkınma Derneğin’den Referanduma EVET « Nevşehir Trend Haber

25 Eylül 2021 - 00:04

Peribacası Sürdürülebilir Kalkınma Derneğin’den Referanduma EVET

Son Güncelleme :

30 Ocak 2017 - 12:58

60 views
reklam
Peribacası Sürdürülebilir Kalkınma Derneğin’den Referanduma EVET
reklam

2008 yılından beri Nevşehir’de sürdürülebilir kalkınma alanında araştırma geliştirme ve proje faaliyetleri yürüten Peribacası Derneği Başkanı Şerafettin ACER Cumhurbaşkanlığı Sistemi ve referandum ile ilgili açıklamada bulundu.

“Peribacası Sürdürülebilir Kalkınma Derneği yönetim kurulu olarak referandumda EVET demeye ve bu yönde milletimizi aydınlatma adına kampanya gerçekleştirmeye karar vermiş bulunmaktayız.

Devletimiz ve milletimiz için bir dönüm noktası olan referandumu bir fırsata çevirme, yürüttüğümüz kampanya ile geleceğimize, kalkınmamıza katkı sağlamak amacıyla bu yola çıkmış bulunmaktayız.

Derneğimizin tüm birimleri canla başla EVET demek ve dedirtmek için referandum gününe kadar canla başla çalışacaktır. Bu yönde maddi manevi elimizden ne geliyorsa ortaya koymak azmindeyiz.

EVET kampanyası düzenleyecek olan diğer tüm parti ve sivil toplum kuruluşlarının yanındayız, hizmetindeyiz.

Nerede olunacaksa orada olacağız.

Ne yapılacaksa yapacağız.

Ne verilecekse vereceğiz.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ve dava arkadaşlarının her zaman olduğu gibi bu referandumda da emrindeyiz, hizmetindeyiz.

“SÜRDÜRÜLEBİLİR KALKINMA İÇİN EVET” sloganı ile referandum kampanyamızı bugün yani 30 Ocak 2017 Pazartesi günü başlatmış bulunmaktayız.

Kampanyamızın devletimize, milletimize hayırlar getirmesi temennisiyle tüm EVET diyecek parti, STK ve şahıslara başarılar diliyorum.”

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam