izmir escort

reklam

Özgün, 2016 yılı çalışmalarını değerlendirdi « Nevşehir Trend Haber

1 Ağustos 2021 - 06:59

Özgün, 2016 yılı çalışmalarını değerlendirdi

Son Güncelleme :

04 Mart 2017 - 10:36

89 views
reklam
Özgün, 2016 yılı çalışmalarını değerlendirdi
reklam

İl Genel Meclisinin mart ayı 3. birleşiminde İl Özel İdare Genel Sekreteri Savaş Benli, ve İdare Şube Müdürlerinin katılımıyla İl Özel İdaresi 2016 Yılı Faaliyet Raporu sunumu yapıldı.

İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün yaptığı açıklamada; “İl Özel İdaresi İlimiz genelinde yaşam kalitesini yükseltmeyi temin etmek üzere; eğitim, sağlık, sosyal hizmetler, tarım, kültür, turizm alanlarında ve yasayla kendisine verilen diğer alanlarda hizmetlerini, şeffaflık ve hesap verilebilirliği sağlayacak şekilde katılımcı, insan ve çözüm odaklı anlayışla ifa etmektedir.İdaremizin 2016 yılına ait mali, idari ve performansa yönelik genel bilgi ve değerlendirmelerinin yer aldığı faaliyet raporu, hesap verme sorumluluğuna ışık tutan ve bu ilkenin işlerlik kazanmasını sağlayan temel belge olma özelliğini taşımaktadır” dedi.

Daha sonra İl Özel İdaresi Birim Müdürleri, 2016 yılı içerisinde birimler bazında yapılan faaliyetleri anlatarak 2017 yılında yapılacaklar hakkında da kısa bilgiler vermek suretiyle sunum tamamlandı.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam