izmir escort

reklam

ÖZEL İNSANLAR EĞİTİM MERKEZİ’NDE ‘SEBEB-İ MUTLULUK DEĞERLER EĞİTİMİ TOPLUM HİZMETİ PROJESİ’ UYGULANDI « Nevşehir Trend Haber

5 Ağustos 2021 - 01:44

ÖZEL İNSANLAR EĞİTİM MERKEZİ’NDE ‘SEBEB-İ MUTLULUK DEĞERLER EĞİTİMİ TOPLUM HİZMETİ PROJESİ’ UYGULANDI

Son Güncelleme :

09 Mart 2017 - 7:25

76 views
reklam
ÖZEL İNSANLAR EĞİTİM MERKEZİ’NDE ‘SEBEB-İ MUTLULUK DEĞERLER EĞİTİMİ TOPLUM HİZMETİ PROJESİ’ UYGULANDI
reklam

Nevşehir Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, ‘Sebeb-i Mutluluk Değerler Eğitimi Projesi’ni ,Nevşehir Belediyesi Özel İnsanlar Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirdi.


Nevşehir Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ile öğretmenleri ,Nevşehir Belediyesi Özel İnsanlar Eğitim Merkezi’nde eğitim gören öğrencilere yönelik olarak hazırladıkları, proje kapsamında tişört boyama etkinliği düzenledi. Bu arada Nevşehir Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin halk oyunları gösterisi , ilgiyle izlendi.
Özel İnsanlar Eğitim Merkezi’nde eğitimlerini devam ettiren öğrencilerinde büyük ilgi ile izlediği ‘Sebeb-i Mutluluk Değerler Eğitimi Projesi çerçevesinde ,öğrenciler kurabiye yapımını da izledi.
Toplum hayatında Özel İnsanların temel bir güç olduğu düşüncesinden hareketle gerçekleştirilen bu tür etkinliklerin önümüzdeki günlerde de değişik projelerle devam etmesi bekleniyo

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam