reklam

ÖZEL ALTINYILDIZ KOLEJİ ÖĞRENCİLERİNDEN REKTÖR BAĞLI’YA ZİYARET « Nevşehir Trend Haber

24 Eylül 2021 - 05:53

ÖZEL ALTINYILDIZ KOLEJİ ÖĞRENCİLERİNDEN REKTÖR BAĞLI’YA ZİYARET

Son Güncelleme :

26 Ekim 2017 - 8:13

37 views
reklam
ÖZEL ALTINYILDIZ KOLEJİ ÖĞRENCİLERİNDEN REKTÖR BAĞLI’YA ZİYARET
reklam

NEVŞEHİRTREN HABER  -Özel Altınyıldız Koleji öğrencileri Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı’yı ziyaret etti.

  1. Sınıf Fen Lisesi öğrencileri, Özel Altınyıldız Liseleri Müdürü Özkan Kılınç, Fizik Öğretmeni Orhan Gündüz ve Rehber Öğretmeni Yelda Çelik nezaretinde Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı’yı ziyaret etti.

Öğretmen ve öğrencileri makamında ağırlayan ve ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür eden Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, öğrencilere üniversite tercihlerinde Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesini neden tercih etmeleri gerektiği konusunda bilgi vererek bazı tavsiyelerde bulundu.Rektör Bağlı Öğrencilere Üniversitenin yapısı, bölümleri, akademisyenler ve akademisyen olabilmek için gerekli olan şartlarla ilgili öğrencilere bilgiler vermiştir.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, öğrencilerin soruları üzerine üniversitenin giderek geliştiğini ve Hukuk Fakültesi ile Diş Hekimliği Fakültelerinin açılması ile ilgili çalışmaların başlatıldığını belirtmiştir.Rektör Bağlı, Altınyılız Koleji’nin başarılarının herkes tarafından taktirle karşılandığını belirterek, öğrencilere eğitim hayatlarında başarılar dilemiştir.

Öğrenciler daha sonra Üniversitenin Damat İbrahim Paşa Yerleşkesi içerisinde bulanan Bilim-Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezine geçti. Öğrencilere burada eşlik eden Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Aslıhan Karatepe merkez içerisinde kullanılan cihaz ve burada yapılan çalışmalar hakkında bilgi verildi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam