reklam

Ortak Yapılan Operasyonda İki Uyuşturucu Taciri Tutuklandı « Nevşehir Trend Haber

26 Ekim 2021 - 10:47

Ortak Yapılan Operasyonda İki Uyuşturucu Taciri Tutuklandı

Son Güncelleme :

16 Eylül 2021 - 13:29

30 views
reklam
Ortak Yapılan Operasyonda İki Uyuşturucu Taciri Tutuklandı
reklam

NEVŞEHİR(TRENDHABER)- Nevşehir’in Avanos ilçesinde uyuşturucu ticareiti yaptıkları belirlenen M.B ile K.Ç. polis ekiplerinin operasyonu ile yakalandı ve çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.

Alınan bilgilere göre, Avanos İlçe Emniyet Müdürlüğümüz KOM ve  İSTİHBARAT Şube Müdürlüğü ekiplerince ortaklaşa yapılan  şüpheli araçlar ve şahıslar üzerine yapılan çalışmada, durumundan şüphelenilen 33 Plakalı araç ve araç içerisinde bulunan M.B. ve  K.Ç. isimli şahısların  aranması sırasında bir  poşet içerisinde bulunan bir maddeyi yere attıkları tespit edilmesi üzerine yere atılan madde incelendiğinde poşet içerisinde 98.2 gr  bonzai ,  11,1 gr. Metanfetamin ve araç torpidosunda 1 adet silah ve silaha ait mermiler ele geçirildi.

Gözaltına alınan M.B ve K.Ç  gözaltına alınarak haklarında düzenlenen Uyuşturucu Veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti,  Kullanmak İçin Uyuşturucu Ve Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek Veya Bulundurmak, 6136 sayılı Ateşli Silahlar Ve Bıçaklar İle Diğer Aletler Hakkında Kanunu’na Muhalefet Etmek sucularından sevk edilmiş oldukları Mahkemece tutuklanarak Nevşehir E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na teslim edildi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam