reklam

NEVÜ Turizm Araştırmaları Enstitüsü Doktora ve Yüksek Lisans Öğrencileri Alacak « Nevşehir Trend Haber

16 Eylül 2021 - 14:26

NEVÜ Turizm Araştırmaları Enstitüsü Doktora ve Yüksek Lisans Öğrencileri Alacak

Son Güncelleme :

17 Temmuz 2021 - 9:40

92 views
reklam
NEVÜ Turizm Araştırmaları Enstitüsü Doktora ve Yüksek Lisans Öğrencileri Alacak
reklam

NEVŞEHİR(TRENDHABER)- Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Turizm Araştırmaları Enstitüsü, 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı için yüksek lisans ve doktora öğrencileri alacak. Ayrıca Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Lisansüstü Eğitim-Öğretim Yönetmeliğinin 9. maddesi uyarınca yatay geçiş yoluyla Anabilim Dallarına yüksek lisans ve doktora öğrencilerini kabul edecek.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Turizm Araştırmaları Enstitüsü, 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı için tezli yüksek lisans programlarından Turizm İşletmeciliği Anabilim Dalı’na, Gastronomi ve Mutfak Sanatları Anabilim Dalı’na, Turizm Rehberliği Anabilim Dalı’na ve İnanç Turizmi Anabilim Dalı’na (Disiplinlerarası) yüksek lisans ve doktora öğrencileri alınacak.

Turizm Araştırmaları Enstitüsü ilanında belirtilen Doktora ve Yüksek Lisans programları için öğrenciler başvurularını http://aday.nevsehir.edu.tr adresi üzerinden çevrimiçi olarak 02-20 Ağustos 2021 tarihlerinde, yabancı uyruklu öğrenciler ise başvurularını https://intstudent.nevsehir.edu.tr/ adresi üzerinden 09-20 Ağustos 2021 tarihlerinde çevrimiçi olarak yapacaklar.

Turizm Araştırmaları Enstitüsü 2021-2022 Eğitim – Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Lisansüstü Öğrenci Alım İlanına https://tae.nevsehir.edu.tr/tr adresinden ulaşılabilirsiniz.

 

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam