reklam

Nevşehir’in Kitap Elçisi Avanos’taydı « Nevşehir Trend Haber

10 Ağustos 2022 - 23:25

Nevşehir’in Kitap Elçisi Avanos’taydı

Son Güncelleme :

24 Mayıs 2017 - 9:31

69 views
Avatar

reklam
Nevşehir’in Kitap Elçisi Avanos’taydı
reklam

Nevşehir’in Kitap Elçisi Avanos’taydı

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, okullara kitap desteği sağlamaya devam ediyor.

Nevşehir genelindeki okullara bugüne kadar 46 bin kitap hediye ederek adeta Nevşehir’in kitap elçisi konumuna gelen Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, son olarak Avanos ilçesi Çalış Ortaokulu’na Temel Eser 40’lı Set ve Türk Bayrağı hediye etti.

Yönetim kurulu üyesi İlhami Genç ile birlikte Çalış Ortaokulu’na giden Mustafa Uğur, “Sendika üyelerimizin bizlere verdiği destek, katkı ve sağladığı güvenle biz bu ilde sendikacılıkla birlikte eğitim adına her projede olmak adına büyük bir gayret gösteriyoruz. Bu noktada sendikamızdan okullarındaki kütüphanelere kitap isteyen eğitimcilerimize ve öğrencilerimize de ellerimizle hediyelerimizle birlikte sevinçle koşa koşa gidiyoruz. Mustafa Kemal Atatürk’ün de söylediği gibi ‘kitap aklın ilacıdır’ sözü bizim temel felsefelerimizden birisidir. Bu ülkenin çocukları için güzel işlere vesile olmak bizi gururlandırıyor” dedi.

Kütüphane açılışından dolayı okulda görev yapan tüm eğitimcilere teşekkür eden Uğur, Nevşehir’de faaliyet gösteren tüm kurum, kuruluş ve sivil toplum örgütlerini okullara kitap bağışı yapmaya davet etmeyi de ihmal etmedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam