NEVŞEHİR’DE TRT ÇOCUK ŞENLİKLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI « Nevşehir Trend Haber

27 Ekim 2021 - 19:21

NEVŞEHİR’DE TRT ÇOCUK ŞENLİKLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Son Güncelleme :

15 Mart 2017 - 7:18

92 views
reklam
NEVŞEHİR’DE TRT ÇOCUK ŞENLİKLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
reklam

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT) tarafından düzenlenecek olan ve Nevşehir’in tanıtımının da etkin bir şekilde sağlanacağı, 23 Nisan 39.Uluslararası Nevşehir TRT Çocuk Şenlikleri etkinlik değerlendirme toplantısı Vali AKTAŞ başkanlığında valilik toplantı salonunda yapıldı.

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş başkanlığında, Daire Müdürleri Yerel Yönetimler ve Turizmcilerin katılımı ile 23 Nisan’da 39.Uluslararası Nevşehir TRT Çocuk Şenlikleri etkinlik değerlendirme toplantısı yapıldı.

Valilik Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya; Nevşehir Valisi İlhami AKTAŞ, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Atilla SEÇEN, Nevşehir İl Özel İdare Genel Sekreteri Savaş BENLİ, Nevşehir İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Yusuf Ziyaddin CAVLAK, kamu kurum ve kuruluşu yetkilileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve daire müdürleri katıldı.

Vali AKTAŞ, her yıl TRT tarafından aralıksız olarak gerçekleştirilen ve oldukça geniş yankı uyandıran TRT’nin Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlediği Uluslararası Çocuk Şenliği’nin 39’uncusunun Nevşehir’de yapılacak olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, etkinliğin ilimizden ilçe ve beldelerimize kadar uzanan bölgelere özellikle Kapadokya bölgemizin tanıtımına önemli katkılar sağlayacağına inandığını dile getirerek, bölge turizminin gelişimine ciddi faydalar sağlayacağını ifade etti.

Nevşehir’de yapılacak olan 39.Uluslararası Nevşehir TRT Çocuk Şenlikleri etkinliği hazırlıkları değerlendirildi, bilgi alış verişinde bulunuldu, yapılması gerekenler görüşüldü.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam