izmir escort

reklam

Nevşehir’de Seçim Coşkusu « Nevşehir Trend Haber

4 Ağustos 2021 - 03:11

Nevşehir’de Seçim Coşkusu

Son Güncelleme :

24 Haziran 2018 - 20:20

51 views
reklam
Nevşehir’de Seçim Coşkusu
reklam

Nevşehir’de resmi olmayan seçim sonuçlarına göre AK Parti ve MHP’liler ellerine aldıkları bayraklarla sokaklara döküldü.

27. Dönem AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, 27. Dönem AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayı Emre Çalışkan, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen ve AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar bugün yapılan ve Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden kazandığı Cumhurbaşkanlığı seçimi ile Milletvekilliği Genel Seçimlerinde Nevşehirlilerin gösterdiği yakın ilgi ve desteğe balkon konuşması ile teşekkür ettiler.Cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden Cumhurbaşkanı olarak seçilmesinin ardından araç konvoyu yapan Nevşehirliler, Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığını ayrıca havai fişek gösterileriyle kutladılar.

Atatürk Bulvarı üzerindeki AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı önünde çok sayıda araçla yapılan araç konvoyu ile başlayan kutlamalar sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için bestelenen şarkılar eşliğinde ,havai fişek gösterileri de yapıldı. Yaklaşık 1 saat süre ile devam eden havai fişek gösterileri arasında 27. Dönem AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe ,27. Dönem AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayı Emre Çalışkan, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen ve AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar ,AK Parti Merkez İ lçe Başkanlığı balkonundan vatandaşlara selamlama konuşması yaptılar.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın ikinci kez Cumhurbaşkanı seçilmesi için destek veren tüm vatandaşlara teşekkür etti. Yanar : “ Cenab-ı Allah’ın izni ve sizlerin destekleriyle dünya lideri sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, ikinci kez Cumhurbaşkanı olarak seçilmiştir. Bu yönde katkı sağlayan , destek olan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu arada Cumhur İttifakında yer alan MHP’li kardeşlerimize de kalbi teşekkürlerimizi iletiyoruz. Vakit Nevşehir Vakti, Vakit Türkiye Vakti ve Vakit Recep Tayyip Erdoğan Vakti. “ dedi.

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen , AK Parti’nin 3. Milletvekilliği boşluğunu daha fazla çalışarak doldurma sözü verdi Seçen “Davası büyük olanın imtihanı da derdi de çok oluşmuş. Allah’ın izni ile AK Parti’nin 3. Sırasındaki milletvekilliği boşluğunu çok daha fazla çalışarak doldurmaya çalışacağıma, siz değerli vatandaşlarımın huzurunda söz veriyorum Allah hepinizden razı olsun. 7/24 saat bu kadim şehre hizmet edeceğiz. Durmak Yok, Yola Devam.” Şeklinde konuştu. 27. Dönem AK Parti Nevşehir Milletvekili 3. sıra Adayı Emre Çalışkan’ de , seçim çalışmalarına başladığı günden beri büyük bir destek içerisinde olan vatandaşlara teşekkür etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden Cumhurbaşkanı olmasıyla sadece Türk Milletinin değil, aynı anda Filistin başta olmak üzere tüm dünya Müslümanlarının kazandığını kaydeden Çalışkan, kendisine verilen her türlü destek için vatandaşlara ve Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, AK Parti Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe’ye teşekkür etti.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam