izmir escort

reklam

Nevşehir’de protokol bayramlaştı « Nevşehir Trend Haber

25 Temmuz 2021 - 11:35

Nevşehir’de protokol bayramlaştı

Son Güncelleme :

15 Haziran 2018 - 14:24

60 views
reklam
Nevşehir’de protokol bayramlaştı
reklam

Ramazan Bayramı nedeniyle Nevşehir Valiliği ile Nevşehir Belediyesi’nin işbirliği halinde  düzenlenen geleneksel bayramlaşma,  şehir genelindeki siyaset, iş dünyası  ve  sivil toplum örgütlerinin temsilcileriyle birlikte vatandaşları bir araya getirdi.

Nevşehir Belediyesi Hanım Konağı bahçesinde Ramazan Bayramı nedeniyle gerçekleştirilen geleneksel Ramazan Bayramı bayramlaşmasına,  Nevşehir Valisi İlhami Aktaş,  AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 27. Dönem AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayı  Mustafa Açıkgöz, AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen,  27. Dönem AK Parti Nevşehir Milletvekili adayı Yücel  Menekşe, AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, MHP Nevşehir İl Başkanı İlhan Kaya, 27. Dönem MHP Nevşehir Milletvekili Adayları: Mehmet Varol, Sait Yüksel, Fazlı Koç, İYİ Parti Nevşehir İl Başkanı ve yöneticileri ve 27. Dönem İYİ Parti Nevşehir Milletvekili adaylarının yanı sıra,  İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Kurmay Albay Yüksel Çetin, Nevşehir Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, Nevşehir Ticaret Odası Başkanı Arif Parmaksız Nevşehir Ticaret Odası Başkanı İbrahim Salaş, Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı,   ilçe kaymakamları, ilçe ve belde belediye başkanları  sivil toplum örgütlerinin yöneticileri ve   vatandaşlar  bayramlaştı.

Bayramlaşmak için Hanım Konağı bahçesine gelen konuklara,  Nevşehir Belediyesi tarafından çeşitli ikramların yapıldığı geleneksel bayramlaşma töreni, yaklaşık  1 saat süre ile devam etti.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam