reklam

VALİ AKTAŞ, İHH’NIN İFTAR PROGRAMINDA YETİMLERLE BULUŞTU « nevsehir haber

8 Şubat 2023 - 05:54

VALİ AKTAŞ, İHH’NIN İFTAR PROGRAMINDA YETİMLERLE BULUŞTU

Son Güncelleme :

19 Haziran 2017 - 5:14

reklam
VALİ AKTAŞ, İHH’NIN İFTAR PROGRAMINDA YETİMLERLE BULUŞTU
reklam

VALİ AKTAŞ, İHH’NIN İFTAR PROGRAMINDA YETİMLERLE BULUŞTU

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, İHH İnsani Yardım Vakfı Nevşehir İl Temsilciliği tarafından organize edilen ve her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar programına katıldı.

Kavak Kasabası Bahçeli yolu üzerinde bir restoranda gerçekleştirilen iftar programına, Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Seçen, Kavak Belediye Başkanı Celal Yiğit, İHH İnsani Yardım Vakfı Nevşehir İl Temsilcisi Baki Öncel, İHH gönüllüsü gençler, İHH Kadın Komisyonu ve Yetim Birimi Başkanı Sedef Öğütken, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Hüseyin Şener ve Eşi İlknur Şener Hanımefendi, sevgi evlerinde kalan çocuklar, yetim çocuklar ve yakınları ile davetliler katıldı.

İHH İnsani Yardım Vakfı Nevşehir İl Temsilcisi Baki Öncel, İftar programına katılan tüm katılımcıların Ramazan Ayını kutladı, iftar vesilesiyle bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti.

Daha sonra oruç açılıp iftar edildi, yapılan yemek duasının ardından İlimiz Valisi İlhami Aktaş, iftar programı organizesinde emeği geçen herkese teşekkür etti, İHH yardım vakfı temsilcilerine ve gönüllülerine teşekkür ederek, hizmetlerinde kolaylıklar diledi. Ayrıca sevgi evlerinde kalan çocuklar ve yetimlerle yakından ilgilendi, istek ve taleplerini dinledi, onlarla hatıra fotoğrafı çekildi.

Ayrıca, İHH Kadın Komisyonu ve Yetim Birimi Başkanı Sedef Öğütken tarafından da Yetim annelerine Kuranı Kerim hediye edildi. Hatıra fotoğrafı çekildi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam