izmir escort

reklam

NEVŞEHİR VALİSİ İLHAMİ AKTAŞ’IN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI « Nevşehir Trend Haber

29 Temmuz 2021 - 00:29

NEVŞEHİR VALİSİ İLHAMİ AKTAŞ’IN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI

Son Güncelleme :

07 Mart 2017 - 5:51

81 views
reklam
NEVŞEHİR VALİSİ İLHAMİ AKTAŞ’IN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI
reklam

Nevşehir Valisi İlhami AKTAŞ, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle mesajında;Dünyada demokrasinin gelişmesi ve insan hakları standartlarının yükselmesiyle birlikte kadın hakları konusunda da ciddi adımlar atılmış, ülkemiz de kadın hakları alanında gerçekleştirdiği reformlarla dünyada kendine önemli bir yer edinmiştir.


Sevgiyi, fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız, huzurlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşlarıdır.Onların, her zaman ailesine ve topluma önemli katkılar sağlaması ve hayatın her alanında etkin bir şekilde yer alması bizleri sevindirmektedir.

Üreten ve yöneten kadınlarımızın sayısı her geçen gün hızla artmaktadır. Akademisyenler, bilim kadınları, hukukçular, diplomatlar, siyasetçiler, doktorlar, öğretmenler gibi her alanda başarılı kadınlarımızın var olması, devletimizin de sosyal ve iktisadi alanda kalkınmasını sağlamaktadır.
Kadınların toplumsal hayatla bütünleşmeleri, toplumun işleyişine, gelişmesine ve ilerlemesine daha etkin bir şekilde katkıda bulunmaları, eğitim seviyelerinin yükseltilmesi, ekonomik bağımsızlıklarını kazanmaları, sosyal güvencelerinin sağlanması ve hukuki sorunlarının çözüme kavuşturulması için, herkesin üzerine düşen görevi eksiksiz olarak yerine getirmesi gerekir.
Bu duygu ve düşüncelerle tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam