Nevşehir SMMO Başkanı Arslan, Belediye Başkanı Ünver’e Teşekkür Etti « Nevşehir Trend Haber

27 Ekim 2021 - 19:14

Nevşehir SMMO Başkanı Arslan, Belediye Başkanı Ünver’e Teşekkür Etti

Son Güncelleme :

08 Aralık 2016 - 8:43

91 views
reklam
Nevşehir SMMO Başkanı Arslan, Belediye Başkanı Ünver’e Teşekkür Etti
reklam

Nevşehir Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (SMMO) Başkanı Şerafettin Arslan başkanlığındaki heyet, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret ederek, oda hizmet binasının hizmete kazandırılmasında yaptığı katkılardan dolayı çini tabak takdim etti.


Nevşehir SMMO Yönetim Kurulu üyeleri Murat Çöloğlu, Durmuş Tümay ve Özcan Gömeç’in de hazır bulunduğu ziyarette konuşan Şerafettin Arslan, Nevşehir SMMO’nun üyelerine daha etkin hizmet verme anlamında Nevşehir’e de yaraşır bir şekilde hizmet binasının yapımına sağladığı katkılardan dolayı Belediye Başkanı Hasan Ünver’e teşekkür etti ve bir çini tabak hediye etti.
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’de yaptığı açıklamada, Nevşehir’de resmi veya yarı resmi kamu kurumları ile diğer sivil toplum örgütlerinin üyelerine modern fiziki mekânlarda verimli ve etkin hizmet vermesinin 2004 yılından beri hayali olduğunu belirterek, belediye başkanlığı döneminde de bu hayalini gerçekleştirme imkanı bulduğunu ifade etti. Ünver “ Nevşehir’in şehir kalitesinin de artmasına önemli bir ivme kazandıran bu tür hizmet birimleri, geçmişte bir apartman dairesinin bir köşesinde veya bir iş hanı içerisinde idi. Bunun sağlıksız bir şekilde olduğunu öteden beri biliyordum. Resmi veya yarı resmi kurumlarımız olsun,  sivil toplum örgütlerinin modern fiziki mekanlarda hizmet sunabilmesi  öteden beri hayalimdi, şu anda da bu hayalimi gerçekleştiriyorum. İnanıyorum ki kurumlarımızın ve sivil toplum örgütlerimizin modern merkezlerde hizmet verir hale gelmesi gerek üyeleri ve gerekse dışarıdan şehrimize bakış açısını olumlu yönde etkileyecektir.” Dedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam