reklam

Nevşehir  sanayi sitesi  için talep toplama çalışmalarına başlandı « Nevşehir Trend Haber

17 Ekim 2021 - 03:40

Nevşehir  sanayi sitesi  için talep toplama çalışmalarına başlandı

Son Güncelleme :

28 Mart 2018 - 12:47

54 views
reklam
Nevşehir  sanayi sitesi  için talep toplama çalışmalarına başlandı
reklam

Nevşehir’de yapımı planlanan   Küçük Sanayi  Sitesi’nden işyeri  sahibi olmak isteyen  esnaflar için talep toplanmasına başlandı.

Nevşehir Valiliği, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı(TOKİ), Nevşehir Belediyesi ve Nevşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği(NESOB) arasında imzalanan  protokol kapsamında,   Nevşehir -Aksaray Çevre Yolu üzerinde Nevşehir Belediyesi tarafından projelendirilen Nevşehir Sanayi Sitesi’nin 394 işyerinden oluşan ilk etabından işyeri almak isteyen esnaflar için talep toplanmasına başlandı.

112-157 ve 209 metrekarelik alanlar üzerinde 3 ayrı tipte TOKİ tarafından yaptırılacak Nevşehir Sanayi Sitesi’nin 1. etabındaki işyerleri için   hak sahibi olmak isteyen esnaflar, konuyla ilgili ayrıntılı bilgileri bağlı bulundukları esnaf odaları ile Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığı’ndan alabilecekler.

Nevşehir Sanayisinin daha modern bir görünümüne kazandırılması amacıyla başlatılan Sanayi Sitesi projesinden yararlanmak isteyen esnaflar için talep toplama çalışmaları 4 Mayıs 2018 Cuma günü sona erecek.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam