Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi  Bakü’de ‘KÜNİB 2018 Eğitim Fuarında « Nevşehir Trend Haber

27 Ekim 2021 - 04:04

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi  Bakü’de ‘KÜNİB 2018 Eğitim Fuarında

Son Güncelleme :

02 Nisan 2018 - 9:05

59 views
reklam
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi  Bakü’de ‘KÜNİB 2018 Eğitim Fuarında
reklam

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ), Kafkasya Üniversiteler Birliği (KÜNİB)’in Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de düzenlenen ‘7. Eğitim Fuarı’nda tanıtıldı.

NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, beraberinde Genel Sekreter ve Rektör Danışmanı Doç. Dr. Abdulkadir Uzunöz, Genel Sekreter Yardımcısı ve Personel Daire Başkanı Mehmet Şükrü Velioğlu,  Genel Sekreter Yardımcısı ve Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Nihat Çavuşoğlu, Rektör Danışmanı ve Uluslararası İlişkiler Ofis Koordinatörü Öğr. Gör. Abdulkadir Binici ile birlikte KÜNİB tarafından Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de 31 Mart – 1 Nisan 2018 tarihlerinde gerçekleştirilen  ‘KÜNİB 7. Eğitim Fuarı’na katıldı.

Rektör Prof. Dr. Mazhar Bağlı, Türkiye ve Azerbaycan’dan üniversite rektörleri, üniversite yöneticileri, akademisyenler, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği eğitim fuarında, KÜNİB’e üye üniversite rektörleri ve yöneticileriyle bir araya gelerek ikili görüşmelerde bulundu.

Fuarda NEVÜ Tanıtım Standı Büyük İlgi Gördü

‘KÜNİB 7. Eğitim Fuarı’nda yer alan NEVÜ standı büyük ilgi gördü. Rektör Prof. Dr. Mazhar Bağlı ve beraberindekiler, standı ziyaret eden öğrencilere Kapadokya’da yer alan Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde öğrenim görmenin ayrıcalığı hakkında detaylı bilgiler verdi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam