reklam

Nevşehir Eğitimine Hayırsever Desteği Devam Ediyor. « Nevşehir Trend Haber

24 Eylül 2021 - 06:42

Nevşehir Eğitimine Hayırsever Desteği Devam Ediyor.

Son Güncelleme :

25 Ekim 2017 - 8:38

35 views
reklam
Nevşehir Eğitimine Hayırsever Desteği Devam Ediyor.
reklam

Nevşehir Eğitimine Hayırsever Desteği Devam Ediyor.

Nevşehir Valilik binasında ilimiz eğitimine destek olmak amacıyla Nevşehir Valisi Sayın İlhami AKTAŞ , İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat DEMİR ,hayırseverler Hacı Mehmet KOLBAŞI ve Fevzi YILDIZ ile protokoller imzalandı.
İmzalanan bu protokoller kapsamında , Nevşehir Merkez ilçede Güzelyurt Mahallesi’nde inşası devam eden 24 derslikli ortaokul binasına hayırsever Hacı Mehmet KOLBAŞI tarafından nakdi yardım yapılması ve Ürgüp ilçesinde ise mülkiyeti hayırsever Fevzi YILDIZ’a ait taşınmaza İmam Hatip Lisesi, Pansiyon binası ve uygulama mescidi yapılması kararlaştırıldı.
Protokol töreninde Nevşehir Valisi Sayın İlhami AKTAŞ; Hayır yapmak toplumumuzdaki manevi değerlerimizin en önemlilerinden birisi olduğunu ifade ederek ilimiz eğitimine yapacakları bu katkılardan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Sayın AKTAŞ, hayırseverler; Hacı Mehmet KOLBAŞI ile Fevzi YILDIZ’a teşekkür ederek yapılacak bu yatırımların takibinin yapılacağını belirtti.
Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat DEMİR; Nevşehir’in hayırseverlerle dolu bir il olduğunu dile getirerek “bugün burada devlet millet dayanışmasının bir kez daha sergileniyor, girişimde bulunulan bu hizmetler gösteriyor ki hayırsever vatandaşlarımızın imkânları ölçüsünde vatanı ve milletinin faydasına yapılacak her türlü hayırlı hizmetlerde ben de varım ifadesinin göstergesidir.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam