izmir escort

reklam

NEVŞEHİR BELEDİYESPOR EMİN ELLERDE « Nevşehir Trend Haber

4 Ağustos 2021 - 02:55

NEVŞEHİR BELEDİYESPOR EMİN ELLERDE

Son Güncelleme :

23 Haziran 2018 - 9:03

63 views
reklam
NEVŞEHİR BELEDİYESPOR EMİN ELLERDE
reklam

BAL ligi 2017-2018 futbol sezonunda şampiyon olarak 3. Lige çıktıktan sonra kurumsal bir kimlik ile 3. Lige Nevşehir Belediyespor olarak devam edecek kırmızı beyazlı ekipte 28 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek Olağanüstü Kongre öncesinde çalışmalar devam ediyor.

Olağanüstü Kongrede başkan adaylığını açıklayan Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Kaya ile birlikte basın toplantısı düzenleyen AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 27.Dönem AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayı Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Belediyespor’ un başarısı için ellerinden gelen tüm çabanın ortaya konulacağını söyledi.

Yarın yapılacak seçimlerde Nevşehirli hemşehrilerinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı asla yalnız bırakmayacaklarını ve güçlü Meclis için de AK Parti ile oylarını bütünleştireceklerine inandığını belirten AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 27.Dönem AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayı Mustafa Açıkgöz, bolluk, bereket ve müreffeh bir Türkiye oluşumuna önemli katkılar sağlayacak yeni sistemle yola devam kararlılığı içerisinde olduklarını kaydetti.

TÜM GAYRETİMİZ NEVŞEHİR BELEDİYESPOR’UN BAŞARILI OLMASI İÇİN

BAL liginde Nevşehirspor’un şampiyonluğa ulaşmasında emeği geçen tüm futbolcu, taraftar, teknik kadro ve yöneticilerin yanı sıra kırmızı beyazlı renklere gönül veren herkese teşekkür eden Açıkgöz, kurumsal bir kimlik kazanarak 3. Ligdeki mücadelesini sürdürecek olan Nevşehir Belediyespor’un 2018-2019 futbol sezonunda da başarılara imza atacak bir takım haline gelmesi için var güçleri ile çalışacaklarını söyledi.

Nevşehir Belediyespor’un sadece bir belediye takımı değil, tüm şehrin futbol takımı olduğunu ifade eden Açıkgöz, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen’in de bu anlamda sadece taşın altına elini değil, gövdesini de koyduğunu dile getirdi ve Seçen’e teşekkür etti. Açıkgöz, Nevşehir Belediyespor sevgisi ve heyecanı dolu, bu sevgisini sahaya yansıtacak kırmızı beyaza gönül verenleri de yönetim kurulunda görmekten de büyük bir memnuniyet duyacaklarını sözlerine ekledi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 27.Dönem AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayı Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Belediyespor’un ligde hedeflediği başarıya ulaşması için ellerinden gelen her şeyi yerine getirme kararlılığı içerisinde olduklarını ifade ederek, ‘İnşaallah güzel günler bizleri bekliyor. Birlik ve beraberlik içerisinde 3. Ligde hedeflediğimiz başarılara ulaşacağımıza yürekten inanıyor, yönetim kurulunda görev alacak arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. “ dedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam