Nevşehir Belediye Başkanı Seçen, Vatandaşlarla  Mahalle  İftarında Kucaklaştı « Nevşehir Trend Haber

27 Ekim 2021 - 15:44

Nevşehir Belediye Başkanı Seçen, Vatandaşlarla  Mahalle  İftarında Kucaklaştı

Son Güncelleme :

26 Mayıs 2018 - 6:59

62 views
reklam
Nevşehir Belediye Başkanı Seçen, Vatandaşlarla  Mahalle  İftarında Kucaklaştı
reklam

Nevşehir Belediyesi tarafından bu yıl  Ramazan ayında uygulamaya başlanılan ilk Mahalle İftar sofrası, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde kuruldu.

Ramazan ayının manevi atmosferine uygun bir şekilde her yıl hayırseverlerin destekleri ile Modern Sebze Pazarında kurulan iftar sofrasına ilave olarak, mahallelerde de iftar sofrası uygulamasını geleneksel hale getirmeyi amaçlayan Nevşehir Belediyesi’ nin  Mahalle iftar Sofrası, 30 Ağustos İlkokulunun bahçesinde kuruldu.

İftar sofrası öncesinde çocuklara çeşitli hediyeler de takdim edildi. Palyaçolar da iftar yemeğine katılan çocukların yüzlerini boyayıp, çocukların sevincine ortak oldular.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde yeni TOKİ bölgesindeki  30 Ağustos İlkokulu Bahçesindeki ilk iftar sofrasına, AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 27. Dönem AK Parti Nevşehir  Milletvekili Adayı  Mustafa Açıkgöz, 27. Dönem AK Parti Nevşehir  Milletvekili Adayı   Emre Çalışkan, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Edip Avşar, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Dolaşmaz ve AK Parti Kadınlar Kolu Başkanı Ayşe Bilgiç ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Nevşehir Milletvekili ve 27. Dönem AK Parti Nevşehir  Milletvekili Adayı  Mustafa Açıkgöz  ve  Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen  vatandaşlarla sohbet ederek,  iftar sofrasına katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde Nevşehir Belediyesi tarafından ilki gerçekleştirilen Mahalle iftarı yapılan yemek duası ile sona erdi.

 

 

 

 

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam