reklam

NECİP FAZIL KISAKÜREK İLKOKULU’NA İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SERTİFİKASI « Nevşehir Trend Haber

26 Ekim 2021 - 12:34

NECİP FAZIL KISAKÜREK İLKOKULU’NA İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SERTİFİKASI

Son Güncelleme :

24 Eylül 2021 - 11:53

26 views
reklam
NECİP FAZIL KISAKÜREK İLKOKULU’NA İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SERTİFİKASI
reklam

NEVŞEHİR(TRENDHABER)- Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu ,Milli Eğitim Bakanlığı İş Yeri Sağlığı ve Güvenliği Birimi tetkik görevlileri tarafından yapılan denetimde uluslararası standartlara sahip TSE ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası aldı.

2019 yılından itibaren yürütülen çalışmalar ile Necip Fazıl Kısakürek İlkokulunda; öğretmen, personel ve velilerin daha güvenli ve sağlıklı ortamda hizmet alabilmeleri ve öğrencilerin güvenle eğitim öğretim faaliyetlerini sürdürmeleri sağlanarak İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası alınmaya hak kazanıldı.

Sertifikayı Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu Okul Müdürü ve ekibine takdim eden Millî Eğitim Müdürü Murat Demir; “ Belgenin alınmasında emeği geçen Okul Müdürü Salih Yıldız, Kalite Yönetim Temsilcisi Durmuş Bozbel, Üst Kurulu Üyesi Okul Müdür Yardımcısı Mehmet Nalçacı, Çalışan Temsilcisi Ömer Yıldırır, Üst Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Turan ve Üst Yönetim Kurulu Üyesi Şuayip Aslan’a yürütülen çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Eğitim ekip işidir, sistemli ve düzenli çalışan güçlü bir ekiple başarılmayacak hiçbir iş yoktur.” dedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam