izmir escort

Musa Ertaş mega FM de gündemi değerlendirdi. « Nevşehir Trend Haber

19 Haziran 2021 - 03:18

Musa Ertaş mega FM de gündemi değerlendirdi.

Son Güncelleme :

22 Haziran 2018 - 6:19

47 views
reklam
Musa Ertaş mega FM de gündemi değerlendirdi.
reklam

Fatma Sert Bakan’ın sunduğu Mega Hayat Programının konuğu oldu. 24 Haziran tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri için gündeme dair değerlendirmeler yapan Ertaş Türkiye’yi aydınlık geleceğe taşıyacak Seçim stratejileri ve projelerini anlattı

24 Haziran tarihine kadar sahada tüm teşkilat mensupları ile birlikte etkin bir çalışma yaptıklarını ifade etti. Seçim çalışmaları sırasında en çok karşılaştığı soru ” Neden İYİ Parti,  Öngörünüzü verdiğiniz MHP den Neden ayrıldınız” sorularına Dobra dobra cevap veren Ertaş “Ben hep dik durdum, düz yürüdüm, dürüst oldum”

ERTAŞ; “Milliyetçi Hareket Partisinden İYİ Partiye geçip milletvekili adayı olmam bana sıkça sorulan sorular arasında. Ben idealist duruşu olan, köşeli bir insanım. Siyaset dürüst ve ilkeli insanların işidir. Dik durdum, düz yürüdüm, dürüst oldum. İki ay öncesine kadar ağıza alınmayacak laflarla eleştirdiği partiyle bir araya gelinmesi beni ziyadesiyle üzdü. Ve o günlerde karar verdim İYİ Parti için. Zaten bu konuyla ilgili bana tekliflerde vardı. Vatanıma, milletime, halkıma, Şehrime hizmet için bu göreve talip oldum. Güçlü parlamenter bir sistemin devamından yanayım. Millet İttifakı ile Cumhur ittifakını ayıran en önemli özellikte bu bence. Siyasette son derece sıkıntılı günler geçiriyor ülkemiz. Her gün tehdit, baskı ile seçimlere gidilmez. Demokratik koşullarda herkes düşüncelerini açık, seçik ifade edebilmeli. Bir ülkenin bir kişinin iki dudağı arasında olmasına karşıyım. İYİ Parti de ideallerime uygun bir siyaset yapabileceğimi düşündüğüm için İYİ partideyim” dedi.Seçim çalışmaları süresinde nerde ise gece gündüz Nevşehir’in ayak basmadık  İl, ilçe, Belde, kasaba ve köy bırakmayan Ertaş, Nevşehirli seçmenlere Hizmete geldikleri taktirde neler yapacaklarını aktardı.

“İYİ BİR NEVŞEHİR İÇİN TÜM GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ ÇALIŞACAĞIZ”

Turizm, Ticaret ve Tarım ’da Nevşehir’in daha İYİ bir konuma gelmesi için uğraş sarf edeceklerine dikkat çekerken, İYİ bir Nevşehir için var güçleriyle çalışacaklarını belirtti. ERTAŞ, “Nevşehir’imizin daha gelişmiş, daha refah içerisinde olması ve işsizliği yok etmek için 3T hedefinde olacağız. Tarım, Turizm ve Ticaret vazgeçilmez unsurlarımız olacak. Üretimin ve üretmenin ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Üreten bir Nevşehir ve Türkiye güçlenecektir. Dış etkenlerden korunup insanlarımızın yaşam ve refah seviyesi artacaktır.

İYİ Parti olarak fabrikaları satmak yerine fabrikaları kurmak hedefinde olacağız. Üreticinin ve işçinin daima yanında olacağız. Ayakları yere basan, güven veren, sağlam bir ekonomi olmadan Nevşehir’i ve Türkiye’yi geleceğe taşıyamazsınız. Bu yüzden Milletimizle sözleşme yaparak İYİ bir Nevşehir için var gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.

İYİ PARTİ ADAYI ERTAŞ DAN YOĞUN ÇALIŞMA

İYİ Parti milletvekili adayı Musa Ertaş seçim çalışmalarına esnaf gezisi ile devam ediyor. Nevşehir İYİ parti il başkanı Serkan Canpolat ve merkez İlçe Başkanı Veli kopartan ve  beraberindeki ilçe yönetimi nin yoğun katılımı ile gerçekleştirdiği esnaf ziyaretleri esnaf tarafından büyük ilgi gördü.

Musa Ertaş, esnafla ülkenin ekonomisi hakkında sohbet etti. Ekonomik sıkıntıdan şikayet eden bir esnaf, ‘’Ürünlerin ithal edilmesinden bıktık. Piyasa berbat. Durgunluk var’’ demesi üzerine Ertaş  şunları kaydetti:‘’Nakit sıkıntısı var. Her şeyden vergi alıyorlar. Vatandaş para kazanamıyor. Emeklinin, asgari ücretlinin maaşı belli. Meral Hanım bu sıkıntıları düzeltecek. Siz bizi destekleyin yeter.’’ Ertaş’ın   ziyaret ettiği esnaflar, İyi Parti’nin memlekete hayırlı olmasını diledi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam