izmir escort

reklam

Muharrem İnce’nin posteri yakıldı « Nevşehir Trend Haber

4 Ağustos 2021 - 03:06

Muharrem İnce’nin posteri yakıldı

Son Güncelleme :

20 Haziran 2018 - 6:28

68 views
reklam
Muharrem İnce’nin posteri yakıldı
reklam

Nevşehir’in Acıgöl ilçesinde Çarşı Meydanı’nda bulunan CHP ilçe binasında asılı bulunan Muharrem İnce’nin posterini yakan şahıs gözaltına alındı.

Nevşehir’in Acıgöl ilçe meydanında bulunan CHP İlçe Başkanlığı binasında asılı bulunan ve üzerinde Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin resmi bulunan poster, gece saatlerinde kopartılıp, sürüklendikten sonra yolun ortasında yakıldı. CHP Acıgöl İlçe Başkanı Halil Aytekin, poster yakılması ile ilgili olarak suç duyurusunda bulundu. Sonrasında olay yerine gelen polis ekibi gerekli incelemeleri yaptı. Sonrasında güvenlik kamera kayıtlarını inceleyen polis ekibi, posteri yakan şahsı tespit ederek gözaltına aldı.

CHP Nevşehir İl Başkanı Kamil Gülmez yaptığı açıklamada, çarşı meydanında bulunan ilçe parti binasında asılı posterin yakılmış olmasından büyük üzüntü duyduklarını belirterek, “ Bu çirkin davranışı yapan şahsın yakalanmış olmasından memnuniyet duyuyoruz. Şahsi bir davranış olmasını umuyoruz. Yapılan soruşturma sonrasında mümkün olan en ağır şekilde cezalandırılmasını istiyoruz. Böyle bir olayın bir daha yaşanmamasını umuyoruz” dedi.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam