reklam

Milletimizin bize dediği neyse o yapılıyor « Nevşehir Trend Haber

16 Eylül 2021 - 13:50

Milletimizin bize dediği neyse o yapılıyor

Son Güncelleme :

24 Ekim 2017 - 10:08

41 views
reklam
Milletimizin bize dediği neyse o yapılıyor
reklam

Milletimizin bize dediği neyse o yapılıyor

 AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, iç ve dış gündemi değerlendirdiği açıklamalarında 2019 seçimlerinin önemine dikkat çekti.

Suriye ve Irak’ta meydana gelen olayların Türkiye’nin odak ülke olmaktan çıkıp lider ülke olmaya doğru ilerlemesini de gündeme getirdiğine işaret eden AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, 2019 seçimlerine yönelik çalışmaların da sürdürüldüğünü söyledi.

Gizligider, “Ülke gündeminde oldukça yoğun günler yaşanıyor. Türkiye gibi bir ülkede yaşıyorsanız eğer yoğun bir gündemimizin olmaması mümkün değil. AK Parti siyaseti gibi direk milleti esas alan bir siyaset yapıyorsanız yoğun bir gündemimizin olmaması mümkün değil. Şuna inanıyoruz; şer görünün de illaki bir hayır olduğuna inanıyoruz. Gerek güney sınırımızda olan olaylar, gerekse içerde olan olayların milletimizin hayrına olacağına inanıyoruz. Milletimizin hayrına dönüyor ve bundan sonrada hayrına döneceğine inanıyoruz. Şu bizi çok sevindiriyor. Milletimiz bizim ne dediğimizi iyi anlıyor. Uzun yıllardır Türkiye’de olmayan bir süreç yaşanıyor. Milletimizle devletimiz aynı duygu ile hareket ediyor. Milletimizin düşündükleri devletimizin en üst kademesinden dile getirilerek çözüm aranıyor, yahut politikalar buna göre oluşturuluyor. Gerek Irak’ta, gerekse Suriye de olanlar Türkiye’nin odak ülke olma yolunda artık lider ülke olma evrimine yöneliyor. Milletin bize söylediği neyse şu an yapılmaya çalışılıyor. 2019 seçimleri hayati bir öneme sahip ve biz bu seçime de hazırlanıyoruz. Bizlere burada düşen daha fazla çalışmak olacak” diye konuştu.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam