reklam

Menekşe ve Seçen Vatandaşlarla Kucaklaşıyor « Nevşehir Trend Haber

17 Ekim 2021 - 03:52

Menekşe ve Seçen Vatandaşlarla Kucaklaşıyor

Son Güncelleme :

02 Haziran 2018 - 12:56

68 views
reklam
Menekşe ve Seçen Vatandaşlarla Kucaklaşıyor
reklam

Menekşe ve Seçen Vatandaşlarla Kucaklaşıyor

24 Haziran Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem milletvekilliği seçimleri öncesinde AK Parti Nevşehir milletvekili adayı Yücel Menekşe ve Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen ile birlikte Vefa Küçük Caddesinde esnaf ve vatandaşlarla kucaklaştı.

AK Parti Nevşehir milletvekili adayı Yücel Menekşe ve Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen 24 Haziran tarihinde yapılacak olan seçimlerde Vefa Küçük Caddesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret etmeye devam ediyor. Menekşe ve Belediye Başkanı Atilla Seçen esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinlerken AK Parti hükümetleri kadar bugüne kadar esnaflarımıza hiçbir hükümetin destek vermediğini söylediler. Menekşe ve Seçen 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti için destek istediler. Menekşe, Bugüne kadar bu ülkeye, bu millete kurulan oyunları demokrasiyle, oyla, reyle bozan Vefa Küçük Caddesinde vatandaşlarımız  Vakit Türkiye Vakti diyor” diye konuştu

 

Menekşe, “Boğazköy Vakit Türkiye Vakti Diyor”

AK Parti Nevşehir milletvekili adayı Yücel Menekşe merkez ilçeye bağlı Boğazköy’de vatandaşlarla bir araya geldi.

24 Haziran Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem milletvekilliği seçimleri öncesinde AK Parti Nevşehir milletvekili adayı Yücel Menekşe, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Edip Avşar ve partililer ile birlikte Boğazköy’de vatandaşlar ile bir araya geldi.

AK Parti Nevşehir milletvekili adayı Yücel Menekşe’yi Boğazköy’de vatandaşlar büyük bir coşku içerisinde karşılarken milletvekili adayı Menekşe 24 Haziran seçimlerinin önemini vatandaşlarla paylaştı. Menekşe, “ Türkiye tarihinin en önemli seçimlerinden bir tanesini 24 Haziran tarihinde yaşayacağız. Bizler AK Parti olarak güçlü Türkiye için yola devam etmek için çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bizleri Boğazköy olarak bugüne kadar asla yalnız bırakmadınız ve inanıyoruz ki 24 Haziran tarihinde de güçlü Türkiye için bizleri desteklemenizi bekliyoruz. Ve bu akşamki toplantımızda görüyorum ki Boğazköy için Vakit Türkiye Vakti” diye konuştu.

 

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam