reklam

MASKEYİ TAKMAK YADA TAKMAMAK, İŞTE ASIL SORUN BU « Nevşehir Trend Haber

16 Eylül 2021 - 14:00

MASKEYİ TAKMAK YADA TAKMAMAK, İŞTE ASIL SORUN BU

Son Güncelleme :

29 Temmuz 2021 - 12:06

188 views
reklam
MASKEYİ TAKMAK YADA TAKMAMAK, İŞTE ASIL SORUN BU
reklam

NEVŞEHİR(TRENDHABER)- İngiltere’nin dünyaca ünlü şairi ve yazarı William Shakespeare’nin yüzyıllar öncesinden  söylediği ’Olmak Ya da Olmamak,Asıl Sorun Bu’ sözü, Pandemi dönemini yaşadığı bu günlerde özellikle seçilmiş ve atanmış yöneticilerimiz açısından ‘Maskeyi Takmak Ya da Takmamak, Asıl Sorun Bu’ şeklinde net bir şekilde değerlendirilebilecek bir ifade haline geldi.

Başta sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sonrasında sayın Sağlık Bakanı Prof. Dr. Fahrettin Koca ve Bilim Kurulunun değerli bilim insanlarınca ,Koronavirüs Salgınında aşı uygulamalarıyla toplumsal bağışıklığının tam anlamıyla sağlanana kadar yürürlüğe konulmuş, üzerinde birçok bilimsel araştırmalar yapılarak genel kabul görmüş bir yöntem olarak da uygulanması özellikle istenilen MASTE TAKMA uygulaması,  ne gariptir ki toplumumuza Koronavirüs Salgınında mutlaka uyulması gerekir şeklinde dillerinde tüf bitinceye kadar ifade eden Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan’ın DAVA ARKADAŞI veya DAVA NEFERİ olarak kamuoyuna deklare eden AK PARTİ’nin Nevşehir’deki kurmayları tarafından pek de dikkate alınmıyor.

Cumhurbaşkanı sayın Erdoğan’ın ‘Her kapıyı çalacaksınız ” direktifinin ardından gerçekleştirilen ziyaretlerde yine muhterem vekilimiz Mustafa Açıkgöz başta olmak üzere hemen hemen tüm parti kurmay ve yöneticilerince uyumu net şekilde ortaya konulmuyor.

Pek muhterem AK Partili kardeşler, ÖRNEK insan modeli veya ROL MODEL olma düşüncesi ile siyaset arenasında bulunan siz değerli insanların özellikle şu Koronavirüs illeti sürecinde DİKKAT,ama DİKKAT’li olmayı FARZ-I AYN hükmü ile hayatınıza yansıtırsanız, çok büyük kazanımların hayata kazandırılabileceğini sakın unutmayın.

Cumhurbaşkanım,Sağlık Bakanım çırpınacak aman MASKE MASKE diye, ama siz ‘MASKE TAKMAK işte ASIL SORUN BU ifadesini mi hayata geçireceksiniz.

Kesinlikle bu konuda düpedüz ciddi bir yanlıştasınız.

Halk Sağlığının korunması ve en önemlisi de kul hakkına kesin olarak riayet etme gibi en temel görev anlayışınızdan da yola çıkarak ne olur, halk buluşmalarında MASKE lerinizi takın ve değerli vatandaşlarımıza da ÖRNEK olun.

Çok şey istemiyoruz sayın Milletvekilimiz ve diğer seçkin atanmış veya seçilmiş yöneticilerimiz, halkla buluşmalarınızla  sadece ‘ MASKE TAKIN’ diyoruz.

Hepsi bu.Elbette sosyal mesafeyi de unutmamak şartı ile.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam