Künye « Nevşehir Trend Haber

18 Nisan 2021 - 23:58

Künye

İMTİYAZ SAHİBİ

SİNAN KORKMAZER

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

SELAHATTİN ŞAHİN

EDİTÖR

SİNAN KORKMAZER

SPOR SORUMLUSU

AHMET KORKMAZER

REKLAM REZERVASYON
Reklam Sorumlusunun Adı

1.Sinan KORKMAZER

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

nevsehirdha50@hotmail.com

selohaber@gmail.com

ADRES

Camii Cedit Mahallesi Belediye Caddesi Çilesizler İŞ Merkezi

KAT:3

N.V :5790577538

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2016 nevsehirtrend.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları nevsehirtrend.com’a aittir. nevsehirtrend.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar nevsehirtrend.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
nevsehirtrend.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. nevsehirtrend.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.Herhangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri nevsehirtrendhabr@gmail.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler.Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatlarımız tarafından incelenecek ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the nevsehirtrend.com. However, sometimes the siteadi.com uses third parties to process your information. nevsehirtrend.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the siteadi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the nevsehirtrend.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the nevsehirtrend.com and its services. When you use siteadi.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the siteadi.com cookies section of our full Privacy Policy.

reklam
reklam