izmir escort

reklam

İkinci el motorlu kara taşıtlarının ticareti için yetki belgesi NTSO’da « Nevşehir Trend Haber

25 Temmuz 2021 - 13:28
reklam

13 Ağustos 2018 tarihinden önce ikinci el motorlu kara taşıtı ticaretiyle iştigal eden gerçek veya tüzel kişi tacirler ile esnaf ve sanatkârların faaliyetlerine devam edebilmesi için durumlarını Yönetmelikte öngörülen şartlara uygun hale getirerek 13 Ağustos 2019 tarihine kadar yetki belgesi alması gerekmektedir.

Konu hakkında bilgilendirme yapan NTSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız;

“Yetki belgesi almak için gerekli sınav ve belgelendirme hizmetlerinde akreditasyon sürecini tamamlamış olan TOBB-MEYBEM’ de bu hizmeti Odalarımız vasıtası ile verebilecektir.

İkinci el motorlu kara taşıtı yapan üyelerimizin şehir dışına gitmeden Odamızda bu hizmeti alacaklarını kendilerine bildirmek isterim, Ağustos ayında talep toplamaya başlayacak olan Odamız Genel Sekreterliği ayrıca duyuru yapacaktır.

Ayrıca ikinci bir uyarımda bu işi kayıt dışı yapan kişilere ki 13 Ağustos 2018 bu iş için milat tarihlerden birisi, bu tarihten sonra bu işi yapmak isterseniz mezuniyet şartına tabi olacaksınız.

O yüzden bu tarihe kadar vergi ve oda kayıtlarınızı tamamlarlarsa aranacak şartlardan muaf olacaklarını hatırlatır, bütün üyelerimize hayırlı günler hayırlı işler dilerim.” Dedi.

 

 

 

 

10 Temmuz 2018 - 13:17

51 views

İkinci el motorlu kara taşıtlarının ticareti için yetki belgesi NTSO’da

13 Ağustos 2018 tarihinden önce ikinci el motorlu kara taşıtı ticaretiyle iştigal eden gerçek veya tüzel kişi tacirler ile esnaf ve sanatkârların faaliyetlerine devam edebilmesi için durumlarını Yönetmelikte öngörülen şartlara uygun hale getirerek 13 Ağustos 2019 tarihine kadar yetki belgesi alması gerekmektedir. Konu hakkında bilgilendirme yapan NTSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız; “Yetki belgesi […]

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam