reklam

KENDİSİ ÇOK KÜÇÜK, AMA YÜREĞİ ÇOK BÜYÜK « Nevşehir Trend Haber

26 Ekim 2021 - 11:53

KENDİSİ ÇOK KÜÇÜK, AMA YÜREĞİ ÇOK BÜYÜK

Son Güncelleme :

07 Eylül 2021 - 9:28

43 views
reklam
KENDİSİ ÇOK KÜÇÜK, AMA YÜREĞİ ÇOK BÜYÜK
reklam

OKUL HARÇLIĞINI  ‘BEN DE VARIM’ KAMPANYASINA BAĞIŞLADI

NEVŞEHİR(TRENDHABER) –Nevşehir Rauf Nail Akman İlkokulu 1. Sınıf öğrencisi Zeynep Beden Gül,  babasından okul harcamaları için aldığı harçlıklarını biriktirerek, bir süre önce yaşanan sel ve yangın felaketine uğrayan vatandaşlara yönelik olarak başlatılan ‘Ben de Varım’ kampanyasına gönderilmek üzere Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel’e teslim etti.

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel’in öğrenim gördüğü Rauf Nail Akman İlkokuluna geleceğini öğrenen 7 yaşındaki Zeynep Beren Gül, bir süreden beri yaşanan sel felaketine uğrayan vatandaşlar için İçişleri Bakanlığı tarafından İçişleri Bakanlığınca Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı AFAD koordinesinde başlatılan ‘Ben de varım‘ kampanyası için biriktirdiği parayı almak için öğretmeninden izin aldı.

Vali Becel’in AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe ve Milli Eğitim Müdürü Murat Demir’in Rauf Nail Akman İlkokuluna yaptığı ziyaret sırasında da 7 yaşındaki Zeynep Beren Gül, cep harçlığını Ben de varım kampanyasına gönderilmek üzere Vali Becel’e teslim etti.

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel önceden haberi olmadığı bu gelişme sonrasında minik öğrenciye bu davranışından dolayı teşekkür etti.

Vali Becel ; “ Çok güzel bir davranış kendisini kutluyorum. Kendisi küçük,ama kalbi çok büyük. Çıkan yangınlarda evi yanan çocuklar için biriktirmiş bu harçlıkları. Harçlığının üzerine biraz da biz tamamlayıp bu kampanyaya katkı sağlayacağız. “ dedi.

 

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam