reklam

Kapadokya MYO Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri mezunları istihdam garantisi « Nevşehir Trend Haber

17 Ekim 2021 - 03:59

Kapadokya MYO Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri mezunları istihdam garantisi

Son Güncelleme :

04 Aralık 2017 - 13:03

57 views
reklam
Kapadokya MYO Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri mezunları istihdam garantisi
reklam

Sivil Havacılık sektörü olağanüstü bir şekilde büyümeye devam etmekte uluslararası havacılıkta uçuş emniyeti ilkesi giderek daha fazla önem kazanıyor.

Uluslararası sivil havacılık organizasyonları ve kuralları, kabin memuru görev ve sorumlulukları, yolcu ilişkileri, acil durum kuralları, ilkyardım gibi konularda bilgi sahibi, iletişim becerileri yüksek ve yabancı dile hâkim kabin görevlisi açığının yakın gelecekte kapanmayacağı görülmektedir.

Türkiye’de uluslararası kurallara uygun bir şekilde kabin eğitimi veren tek kuruluş olan Türk Hava Yolları işbirliği ile kurulmuş olan programımızda, özellikli uygulama eğitimleri THY tesislerinde verilmekte.

THY eğitimde işbirliğine ek olarak, Kapadokya MYO Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri programından mezun olacak öğrencilere istihdam garantisi vermiş bulunmaktadır.

Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri programı Kapadokya ve İstanbul Sabiha Gökçen yerleşkelerinde eğitim veriliyor. Programa öğrenci kabulünde havacılık sektörünün meslek için getirdiği özel şartlar aranacaktır. Tercih edilmeden önce kılavuzun ilgili maddesi (bkz. 753) dikkatle incelenmelidir. Programı başarıyla tamamlayan öğrencilere Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri alanında ön lisans diploması veriliyor.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam